استخر لبه نامحدود

استخر لبه نا محدود

استخر لبه نا محدود


استخر لبه نامحدود لوکس ، فریبنده بصری و به طور معمول در موقعیتی قرار دارند که می توانند از منظره ای تماشایی اعم از کوه ، اقیانوس یا مناظر جنگلی استفاده کنند. ما از شما دعوت می کنیم که به راحتی بنشینید ، استراحت کنید و از طریق چند استخر فوق العاده طراحی شده که نفس شما را می گیرد با ما سفر کنید.

 

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک استخر داشته باشید ، لذت بردن از آنها در ماه های گرم تابستان بسیار زیبا خواهد بود … یا اگر در تمام سال در یک مکان گرمسیری زندگی می کنید! استخرهای لبه بی نهایت که به طور معمول در یک حیاط خانه طراحی می شوند ، بیش از یک لبه آبشار می خورند و جلوه بصری آبی را ایجاد می کنند که حد و مرز ندارد.

 

آنها از یک آبشار زیبا تقلید می کنند ، همانطور که در طبیعت می بینید ، انتظار می رود که درست در حیاط خانه شما ساخته شود. این استخرها برای شنا می توانند بسیار سرگرم کننده باشند ، مخصوصاً اگر در بالای یک قسمت مرتفع قرار داشته باشند یا در بالای کوه قرار گرفته باشند. ما مجموعه گسترده ای از استخر لبه نامحدود را برای شما جمع آوری کرده ایم تا بتوانید از آنها استفاده کنید تا ببینید چقدر شگفت انگیز هستند.

 

اگر خانه شما دارای مناظر چشمگیری است و هنوز استخر احداث نکرده اید ، این نوع استخر برای شما مناسب خواهد بود. البته شما می توانید فقط به تعطیلات بروید و از استراحتگاهی لذت ببرید که چنین استخری را ارائه می دهد.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر لبه نامحدود در ایران. برای مشاوره و ساخت استخرخود با ما همراه باشید. 09120215694-02146087252-02146087232

مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر بتنی ،فایبرگلاس،شیشه ای و لبه نامحدود در ایران

استخر بینهایت

استخر بینهایت

 

استخر Infinity Edge دقیقاً چیست؟

اول ، ما می خواهیم شما را آگاه کنیم که اصطلاحات متعددی وجود دارد که اغلب به جای هم برای استخر بی نهایت استفاده می شوند. از این ویژگی استخر ویژه به عنوان “لبه محو” یا “لبه منفی” یا استخر بینهایت نیز یاد می شود. همه این اصطلاحات به همان چیز اشاره دارند اما برای اهداف این مقاله در نظر داریم. ما از آن به عنوان یک استخرلبه نامحدود یاد خواهیم کرد.

 

برای کسانی که نمی دانند ، استخر لبه نامحدود استخری است که در آن آب از یک یا چند لبه جریان می یابد و جلوه بصری آب بدون مرز را تولید می کند. آنها اغلب در استراحتگاه های سطح بالا دیده می شوند.

اگر یکی را دیده باشید ، ممکن است فکر کرده باشید که استخرلبه نامحدود چگونه کار می کند؟

 

دیواره های یک استخر استخر لبه نامحدود از استخر به سمت پایین شیب دارند تا توهم رها شدن و تشکیل آبشار را ایجاد کنند. آب به یک حوضچه آبگیر زیر می افتد ، که یک حوضچه است که در زیر لبه آن قرار دارد. این آب دوباره به استخر اصلی پمپ می شود.

اگر موضوعی است که ممکن است در مورد آن فکر کنید ، نکات مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. در اینجا 4 چیز وجود دارد که فکر می کنیم شما باید در مورد این استخر لبه نامحدود بدانید.

 

1. یک طراحی استخر لبه نامحدود به طرز باورنکردنی پیچیده است

 

احتمالاً ناگفته نماند که یک استخر بسیار منحصر به فرد مانند این پیچیده تر خواهد بود. از طراحی که تا انتها ساخته شده است ، یک استخرلبه نامحدود قطعاً بسیار بیشتر از یک استخر استاندارد درگیر طراحی  است.

برای اولین بار ، برای پشتیبانی از سازه ساخته شده در لبه استخر ، مهندسی اضافی مورد نیاز است. پس از شروع مرحله ساخت ، این نیز بیشتر خود را نشان می دهد. این در واقع مانند ساخت دو استخر جداگانه است و به زمان بیشتری نیاز دارد.

 

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس و لبه نامحدود در ایران. برای مشاوره و ساخت استخرخود با ما همراه باشید. 09120215694-02146087252-02146087232

مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر بتنی ،فایبرگلاس،شیشه ای و لبه نامحدود در ایران

استخر لبه نامحدود چه هزینه ای دارد؟

در تشخیص اینکه استخرلبه نامحدود بیشتر هزینه دارد ، ممکن است از خود بپرسید که هزینه آن چیست. زمان اضافی (و مصالح) مورد نیاز برای ساخت استخر بی نهایت باعث می شود که هزینه آن بیش از یک استخر استاندارد باشد. به طور کلی ، یک لبه بی نهایت می تواند حدود 20 تا 50 درصد از کل هزینه استخر را به پروژه کامل اضافه کند.

استخر لبه نا محدود

استخر لبه نا محدود

 

2. استخر لبه نامحدود نامحدود ممکن است در هر ملک ایده آل نباشد

استخر لبه نامحدود انتخاب درستی برای هر ملک نیست. اگر یک حیاط پشتی کاملاً مسطح و بدون تغییر ارتفاع دارید ، استخر لبه نامحدود در حیاط شما کار نمی کند. ما برای ایجاد یک لبه بی نهایت حداقل به دو پا در تغییر ارتفاع نیاز داریم.

در حالی که یک حیاط شیب دار باید برای یک استخر لبه نامحدود خوب کار کند ، یک ملک با شیب بسیار زیاد قصد دارد قیمت را به میزان چشمگیری افزایش دهد. اگر برای حمایت از استخر در امتداد شیب مهندسی جدی لازم باشد ، این یک هزینه قابل توجه است – به طور بالقوه دو برابر هزینه استخر.

 

با این حال ، صاحبان خانه هایی که در دامنه کوه یا کوه زندگی می کنند و دارای منطقه چشم انداز چشم نوازی (شاید از یک دریاچه یا یک رودخانه در زیر آن) هستند ، گفته اند که ارزش چنین سرمایه گذاری را دارد. از نظر آنها این یک نمای بی ارزش است.

3. این فقط به نظر نمی رسد

شکی نیست که  یک دلیل در نظر گرفتن صاحبان خانه برای طراحی استخر لبه نامحدود “ظاهر” است. این یک افزودنی جذاب به ملک است که واقعاً واحه ای در حیاط خانه را به سطح بعدی می رساند. با این حال ، یک استخر لبه نامحدود علاوه بر این مزیت اضافه کردن صدای آرام آب روان بر روی یک ملک را دارد ، چیزی که بسیاری از صاحبان خانه واقعاً از آن استقبال می کنند.

پاسیو-استخر لبه نامحدود

برخی از صاحبان خانه حتی به ایجاد یک منطقه پاسیو در زیر لبه استخر می رسند ، شاید با یک گودال آتش نشانی و یک مکان آرام که می توانند آتش را تماشا کنند و به آب گوش دهند. این واقعاً به احساس کلی “ماندن” کمک می کند.

 

4. شما نیازی به نصب Full Edge ندارید

به جای اینکه تمام لبه استخر را به عنوان یک استخرلبه نامحدود انجام دهید ، گزینه ایجاد فقط یک گوشه وجود دارد. با این وجود هنوز زیبایی بی نظیری به شما می دهد و صدای آب جاری است ، اما برخی از هزینه ها را کاهش می دهید. این یک توجه برای صاحب خانه است که می خواهد استخر خود را اصلی کند و با بودجه محدودتری ویژگی زیبایی را به آن اضافه کند.

یافتن سازندگان استخر سفارشی برای استخر لبه نامحدود

با توجه به ماهیت پیچیده استخر لبه نامحدود ، مهم است که سازنده استخر سفارشی مناسب برای پروژه خود انتخاب کنید. این نوع پروژه ای است که اگر به طور نامناسب طراحی یا نصب شود ، می تواند فاجعه بار باشد. در حالی که می توانید سازندگان استخرهای سفارشی در نزدیکی من را به صورت آنلاین جستجو کنید ، همچنین می خواهید مطمئن باشید که با شرکت های استخر کاملاً مصاحبه کرده اید و یکی را انتخاب کرده اید.

 

آنقدر مهم است که شما باید یک مهندس خوب داشته باشید که بداند از نظر ساختاری برای طراحی چه کاری انجام می دهند و همچنین یک شرکت استخر با صلاحیت که آن را به درستی نصب می کند.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس و لبه نامحدود در ایران. برای مشاوره و ساخت استخرخود با ما همراه باشید. 09120215694-02146087252-02146087232

مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر بتنی ،فایبرگلاس،شیشه ای و لبه نامحدود در ایران

15 تا از جالبترین استخر لبه نامحدود جهان

در دنیا استخر های لوکسی وجود دارند که دیدن آنها هم لدت بخش است چه برسد که بخواهید یه تنی به آب بزنید شیرجه رفتن در 15 مورد از بهترین های جهان ، از بزرگترین استخر پشت بام سنگاپور گرفته تا ساخت استخر جنگلی که در صخره ای بالی  است.

استخر های لبه نا محدود

استخر های استخر لبه نامحدود

باغ های معلق بالی ، اوبود

با یک نگاه به این استخر بی پایان متوجه خواهید شد بهشت کجاست باورش سخت است که همچین جایی در دنیا وجود داشته باشد. و درک اینکه چگونه بالی نام مستعار خود را به عنوان “جزیره خدایان” بدست آورد آسان است. تا لبه استخر شنا کنید و در شاخ و برگهای سرسبز جنگل از مناظر و صداها استفاده کنید: درختان بامبو و کاکائو در اینجا ، تنبل ها ، توکان ها و میمون ها در در نقطه دید شماست به جنگل خوش آمدید.

استخر لبه نا محدود

استخر لبه نامحدود در باغ های معلق بالی ، اوبود

هتل بلموند کاروسو ، ایتالیا

استخر لبه نامحدود در ایتالیا

استخر لبه نامحدود در ایتالیا

این کاخ سابق قرن یازدهم که در بالاترین نقطه بالای شهر رالوو ایتالیا قرار دارد ، یک کله برجسته است که می توان از آن ساحل خیره کننده آمالفی را گرفت. استخر بیکران وسیع لوکس را به ارتفاعات جدید می رساند – به نظر می رسد آبهای آن در زیر اقیانوس مدیترانه جریان دارد. و در حالی که خدمه استخر در حال استراحت و آرامش هستند تا نوشیدنی خود را میل کنند ، حمام آفتاب بگیرند و به موزیک مورد علاقه خود گوش بدهند. آیا این مکان واقعی است یا تصور ماست؟ امیدوارم لذت استفاده از ایت استخر را تجربه کنید.

هتل کمبریان ، سوئیس

استخر لبه نامحدود واقع در سوییس

استخر لبه نامحدود واقع در سوییس

ماجراجویان آلپ به دلیل طراحی زیبا ، آبگرم در کلاس جهانی و صحنه اسکی آپریس که در آن به سر می برند ، به این عقب نشینی کوه های آلپ سوئیس می روند. شخصاً نمی توانیم وسواس را در مورد استخر بیکران با آپشن گرمایشی هتل ، که مناظر آرواره از کوههای پوشیده از برف و دره نوردی پایین را ارائه می دهد ، را نادیده بگیریم. البته که کشور سوسیس از دیر باز در طراحی استخر نامحدود مطرح بوده و به واسطه داشتن کوهستان های زیبا همیشه از مقاصد گردشگری جهان بوده است.

یک و تنها Reethi Rah ، مالدیو

ستخر لبه نامحدود مالدیو

استخر لبه نامحدود مالدیو

 

به ندرت دلیلی وجود دارد که بتوانید راحتی خانه های ییلاقی مجلل خود را که بیش از حد آب در آن قرار دارند در این بهشت جزیره رویایی اختصاص دهید. اما اگر به دنبال تغییر در مناظر هستید ، حتما استخر دامان “Serenity”  مجاور ساحل Reethi را بررسی کنید. این استخر 100 فوتی دارای یک وان جکوزی داخلی در یک انتها و یک تخت سنگ تراشیده شده در سر دیگر است ، بنابراین شما همیشه یک موقعیت عالی برای تماشای مگا قایق های تفریحی در کنار هم خواهید داشت.

 

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس و لبه نامحدود در ایران. برای مشاوره و ساخت استخرخود با ما همراه باشید. 09120215694-02146087252-02146087232

مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر بتنی ،فایبرگلاس،شیشه ایو لبه نامحدود در ایران

 

استخر لبه نامحدود در هتل Marina Bay Sands ، سنگاپور

 

 استخر لبه نامحدود Marina Bay Sands ، سنگاپور

استخر لبه نامحدود Marina Bay Sands ، سنگاپور

 

در هتل آینده نگر سنگاپور Marina Bay Sands ، استخر فقط یک مکان تفریحی نیست – این جاذبه اصلی است. سرگیجه ای که 57 طبقه از سطح زمین را القا می کند ، استخر بی نهایت 500 فوت یک معماری شاهکار است. به یکی از صندلی های کنار استخر برگردید و به پیروان ‘گرمی خود صحبت کنید.

 

استخر لبه نامحدود در کتابخانه ، تایلند

 

استخر لبه نامحدود کتابخانه ، تایلند

استخر لبه نامحدود کتابخانه ، تایلند

ما می دانیم که به چه فکر می کنید: یکی از این موارد مانند موارد دیگر نیست. اما نگران نباشید – این فقط علم است. در این مخفیگاه با طراحی بالا در کوه سامویی ، کف کاشی سرمه ای استخر توهم آب قرمز را ایجاد می کند ، و یک کنتراست درخشان برای دریای فیروزه ای فراتر از آن فراهم می کند. واقعا خاص است سالانه هزاران نفر برای دیدن این استخر به تایلند مراجعه می کنند. به نظر شما واقعا خاص نیست؟

 

استخر لبه نامحدود ذر هتل شانگری لا در شارد ، لندن

 

هتل شانگری لا در شارد ، لندن

استخر لبه نا محدود هتل شانگری لا در شارد ، لندن

Shangri-La در طبقه 36-50 در Shard طراحی شده توسط پیانو Renzo  است ، در حال حاضر جای سایر هتل های لندن را دارد. اما آنچه واقعاً آن را متمایز می کند ، استخر بی نهایت در آسمان و در طبقه 52 است – دومین استخر بلند در اروپا. هنگام تماشای منظره گسترده از کلیسای جامع سنت پل و خط افق شهر ، احتمال سکته مغزی را دارید. لطفا مواظب خودتان باشید.

 

استخر لبه نامحدود در گریس سانتورینی ، یونان

 

گریس سانتورینی ، یونان

استخر لبه نامحدود گریس سانتورینی ، یونان

Grace Santorini یک مکان صخره ای مشهور ، خاص و دیدنی ترین جزیره یونان است. اما یک نگاهی به استخر بی نهایت عاشقانه آن بیندازید ، و انشالله قسمت شما. برای تماشای چشم اندازهای دریای اژه سرولئان ، دهکده های سفیدپوش شده سانتورینی و مناظر دریایی آتشفشانی تا لبه شنا کنید. اگر هنگام غروب آفتاب غوطه ور شوید ، امتیازات اضافی دریافت می کنید.

 

Oberoi Udaivilas ، هند

 استخر لبه نا محدودOberoi Udaivilas ، هند

استخر لبه نا محدودOberoi Udaivilas ، هند

 

Oberoi Udaivilas مطمئناً می داند چگونه اولین تأثیر را ایجاد کند. کاخ سنگی طلایی توسط 30 هکتار آراسته و پر از آلاچیق ، برجک ، گنبد ، طاق نماهای زیبا و حیاط های گسترده احاطه شده است. نقطه کانونی: یک استخر مرکزی پراکنده که توسط گرانیت سیاه تیز و مربع های مرمر سفید لبه دار شده و تجملات بیش از حد بالای ملک را نشان می دهد. فراتر از آن ، استخرهای شیب خصوصی در هر مجموعه وجود دارد و در کنار آبگرم ، جام های مشرف به دریاچه Pichola قرار دارند.

 

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس و لبه نامحدود در ایران. برای مشاوره و ساخت استخرخود با ما همراه باشید. 09120215694-02146087252-02146087232

مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر بتنی ،فایبرگلاس،شیشه ایو لبه نامحدود در ایران

هتل اسپانیایی Zemi Beach House ، آنگویلا

 

هتل اسپانیایی Zemi Beach House ، آنگویلا

استخر لبه نامحدود هتل اسپانیایی Zemi Beach House ، آنگویلا

 

در نگاه اول ، ممکن است به نظر برسد که استخر لبه نامحدود در خانه زمی بیچ مستقیم به آبهای آبی خلیج Shoal خلیج ریخته می شود. علت توهم نوری: یک دیوار شیشه ای در انتهای جکوزی هندسی. فقط یک نکته: از هرگونه اقدام در زیر آب اجتناب کنید ، مگر اینکه بخواهید توسط ساحلچیان غواصی شوید.

Alila Villas Uluwatu ، بالی

 

Alila Villas Uluwatu ، بالی

Alila Villas Uluwatu ، بالی

Alila Villas Uluwatu غواص طراحی نهایی است ، از معماری چشم نواز آن گرفته تا فضای داخلی نرم و سبک بالی آن. این تفرجگاه با چسبیدن به یک صخره سنگ آهکی در شبه جزیره بوکیت بالی ، ترکیبی از باغ های زیبا ، تراس ها و استخرها در 35 هکتار است. اما از بسیاری ویژگی های برجسته این ملک ، چشمگیرترین آن استخر لبه نامحدود و سالن کنسول آن است که هر دو 330 فوت بالاتر از اقیانوس هند است.

ویلاهای طراحی کورا ، کاستاریکا

 

ویلاهای طراحی کورا ، کاستاریکا

ویلاهای طراحی کورا ، کاستاریکا

این مکان استوایی که در میان کوههای جنگل کاستاریکا قرار دارد ، یک ازدواج کامل بین پایداری و سبک است. قسمت جلویی و مرکزی آن استخر بیکران L شکل است که توسط چوکرهای بنفش بزرگ و تختخواب های سفید مخمل خواب دار دایره می شود. جالبترین قسمت؟ موسیقی زیر آب وجود دارد بنابراین می توانید بعد از غواصی در آن گیر بیاورید.

 

Four Season Safari Lodge Serengeti، تانزانیا

 

Four Season Safari Lodge Serengeti، تانزانیا

Four Season Safari Lodge Serengeti، تانزانیا

استخر مجموعه شما ممکن است از نظر فنی خصوصی باشد اما تعجب نکنید اگر در آخر مجبور شوید آن را با برخی از دوستان خزدار و خزدار تقسیم کنید. با توجه به موقعیت آن در پارک ملی Serengeti تانزانیا ، عجیب نیست که Four Seasons Safari Lodge دارای یک گله منظم (فکر کنید فیل ها ، حیوانات وحشی ، زرافه ها و گورخرها) که برای استفاده از استخرها به عنوان محل های آبیاری محلی سرگردان هستند.

 

Waldorf Astoria Los Cabos Pedregal ، مکزیک

 

Waldorf Astoria Los Cabos Pedregal ، مکزیک

Waldorf Astoria Los Cabos Pedregal ، مکزیک

این خیره کننده ساحلی در کابو سن لوکاس نه یک بلکه دو استخر بی نهایت در کنار یکی از دیدنی ترین سواحل مکزیک دارد. به نوار شنا بروید ، یک مارگاریتا (یا سه عدد) سفارش دهید ، سپس در یک صندلی استراحتگاه نیمه غوطه ور بنشینید – جای مناسب برای تماشای بازی نهنگ های کوهان دار و دلفین ها در گشت و گذار. ترجیح می دهید همه چیز را به خود فرو ببرید؟ خوش شانس شما ، هر اتاق دارای استخر غوطه وری اختصاصی استخر لبه نامحدود در تراس است.

کاخ Çırağan Kempinski ، استانبول

 

استخر لبه نامحدود ترکیه

استخر لبه نامحدود ترکیه

 

به عنوان اقامتگاه سلطان سابق ، کاخ Çırağan Kempinski دیگر نمی توانست پادشاهی کند. درختان نخل و آلاچیق ها فضای بیرونی را تزئین می کنند ، اما در قلب این مرکز ااستخر لبه نامحدود ساحلی قرار دارد که به نظر می رسد بی پایان به بسفر می ریزد. این رودخانه دو قاره را تقسیم می کند ، بنابراین در حالی که شما در اروپا شنا می کنید ، می توانید برای دیدن مناظر مستقیم از آسیا به آن طرف رودخانه نگاه کنید.

 

برای دیدن ویدیو های بیشتر به کانال آپارات استخرچی مراجعه فرمایید.

 

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس و لبه نامحدود در ایران.

برای مشاوره و ساخت استخرخود با ما همراه باشید. 09120215694-02146087252-02146087232

مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر بتنی ،فایبرگلاس،شیشه ایو لبه نامحدود در ایران

به کیفیت این محتوا امتیاز دهید!

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.