انتخاب نوع استخر

ساخت استخر

آیا رویای داشتن یک استخر در حیاط خانه را دارید.؟ اما نمی دانید کدام نوع استخر بهترین است؟

 اگر بین انتخاب نوع استخر  توکار و یک استخر روکار مردد هستید. این مقاله می تواند به شما کمک کند. ما به دنیای استخرها خواهیم پرداخت. به شما کمک می کنیم بفهمید کدام نوع نیاز شما را برآورده می کند.

عوامل بسیاری به تعیین بهترین انتخاب نوع استخر شنا به شما کمک می کنند: چشم انداز ، بودجه ، سبک زندگی و برنامه های آینده. استخرهای بالاتر از سطح زمین مقرون به صرفه هستند و نصب آنها آسان است. در حالی که ساخت استخرهای زیر زمین تجربه و ظاهر متفاوتی را ارائه می دهند.

انتخاب استخر

انتخاب نوع ساخت استخر بسته به شرایط ملک و انتظارات مشتری

برای مشاوره انتخاب استخر و استعلام قیمت با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

جوانب مثبت و منفی دو انتخاب نوع استخر اصلی را در نظر بگیرید:

استخرهای شنای داخل زمین: بررسی اجمالی انتخاب نوع استخر
برای بسیاری از صاحبان خانه ، استخرهای توکار مثل استخر های بتنی استاندارد طلایی است. جذابیت بصری – از ویژگی های آبی مانند تالاب طبیعی گرفته تا استخرهای درخشان الهام گرفته از مناطق استوایی – می تواند به سادگی خیره کننده باشد. برای صاحبان خانه که رویای یک حیاط  زیبا در حیاط خانه خود را دارند ، یک استخر درون زمین اغلب جاذبه ستاره دار است. فکر می کنید استخر بتنی برای شما مناسب است؟

برای مشاوره انتخاب استخر و استعلام قیمت با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

مروری بر انواع ساخت استخرهای توکار را بخوانید.

استخرهای داخل زمین انواع مختلفی دارند. در واقع ، می توانید یک استخر درون زمین تقریباً به هر اندازه دلخواه خود بسازید. اگر یک استخر برای تفریح ​​مانند دورهای شنا یا غواصی می خواهید ، یک استخر درون می تواند طول و عمق کافی را فراهم کند. استخرهای زیرین باعث آرامش و انواع مختلف ورزش های آبی می شوند.

گزینه های سفارشی انتخاب نوع استخر زمینی زیاد است. از آبشارهایی که بیش از سازه های سنگی برجسته گرفته تا چراغ های رنگارنگ و فواره های با شکوه ، سفارشی سازی فقط با تخیل شما محدود می شود. البته ، ویژگی های اضافی به قیمت یک استخر درون زمین اضافه می کند ، اما داشتن نمایی زیبا از انتخاب نوع استخر در حیاط خانه ارزش هر تومن را دارد.

انتخاب نوع استخر

جکوزی روکار در واحد ویلایی

استخر شنای داخل زمین ، حیاط خانه

انتخاب نوع استخر شنای داخل زمین
در مقایسه با استخرهای روی زمین ، استخرهای درون زمین دارای سه مزیت عمده هستند:

آنها یک پروژه دائمی هستند. یک استخر درون زمینی که با مهارت نصب شده و به خوبی نگهداری می شود. می تواند یک عمر قابل استفاده بماند. این استخرها ممکن است نیاز به تعمیرات گاه به گاه داشته باشند ، اما ساخته شده اند تا دوام داشته باشند. آنها حتی وقتی زمان تغییر مکان می رسد به خانه شما ارزش می بخشند.

برای مشاوره انتخاب استخر و استعلام قیمت با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

فاکتور مهم انتخاب

 فاکتور یک انتخاب نوع استخر زیرزمینی با زیبایی طراحی شده می تواند به ویژگی اصلی منظره شما تبدیل شود.
آنها تناسب اندام و تفریح ​​را فراهم می کنند. از استخرهای آب گرفته تا تخته های غواصی ، این استخرها عمق مورد نیاز لوازم جانبی تفریحی را فراهم می کنند. بعلاوه ، اگر می خواهید برای تناسب اندام دور شنا کنید ، استخرهای داخل زمین طول های سفارشی ارائه می دهند.
البته ، استخرهای درون زمین این امتیازات را با قیمت مناسب ارائه می دهند. بنابراین بودجه خود را در نظر بگیرید. بر خلاف استخرهای روی زمین ، شما نمی توانید تصمیم بگیرید که استخر خود را تحویل بگیرید و تغییر دهید یا طرح آن را تغییر دهید .

برای مشاوره انتخاب استخر و استعلام قیمت با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

بزرگتر بودن انتخاب نوع استخر درون زمین نیز به معنای تلاش و هزینه بیشتر برای نگهداری از استخرها است. استفاده از یک شرکت خدمات استخر را برای حفظ استخر خود در نظر بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف انتخاب نوع استخر درون زمین و بهترین گزینه برای شما ، مقایسه انواع استخرهای درون زمین را بررسی کنید. حالا بیایید نگاهی به استخرهای بالای زمین بیندازیم.

بالای استخرهای زمینی: نمای کلی

استخرهای بالای زمین معمولاً کاملاً بالاتر از سطح زمین قرار می گیرند. گرچه برخی از مدل ها می توانند تا حدی در زمین باشند. قرار دادن آنها در زمین عملیات نصب را آسان می کند. شما به سادگی باید فضای خود را آماده کرده و برای راه اندازی استخر دست به کار شوید.

از آنجا که گزینه های سفارشی سازی معمولاً پس از راه اندازی استخر ، به صورت دکوراسیون و محوطه سازی ، به زمان زیادی نیاز ندارید تا شما را از خرید به به بیراهه مایل کند. این بدان معنی است که نصب استخر در سطح زمین به طور قابل توجهی کوتاه تر از استخرهای درون زمین است. به عنوان مثال ، ممکن است در یک روز به نصب انتخاب نوع استخر روی زمین دست پیدا کنید در حالی که نصب انتخاب نوع استخر درون زمین ممکن است 6 تا 8 هفته طول بکشد.

انتخاب

استخر توکار وینیل

برای مشاوره انتخاب نوع استخر و استعلام قیمت با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

شرکت های معتبر ساخت

شرکتهای استخر معمولاً استخرهای سطح بالای زمین یا پیش ساخته را با کیتی که شامل همه چیزهای مورد نیاز شماست – از قاب استخر گرفته تا تجهیزات مکانیکی می فروشند. شرکت های استخر معمولاً نصب حرفه ای را ارائه می دهند ، یا ممکن است شما انتخاب کنید که انتخاب نوع استخر بالای زمین خود را به تنهایی نصب کنید. مراحل نصب شامل نصب قاب ، نصب آستر ، نصب پمپ و فیلتر و پر کردن استخر از آب است.

پس فقط باید آب استخر را با مواد شیمیایی استخر متعادل کنید و به زودی شنا خواهید کرد.

استخرهای بالاتر از سطح زمین اگر جهت گیری جدیدی برای حیاط منزل شما جهت جدیدی بگیرد ، انعطاف پذیری را برای جابجایی یا جدا کردن آنها فراهم می کند. و از همه بهتر: خدمات تنظیمات سریع و آسان به علاوه انعطاف پذیری را دریافت می کنید.

برای مشاوره انتخاب نوع استخر و استعلام قیمت با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

فکر می کنید استخر بالای زمین برای شما مناسب است؟ مروری بر استخرهای روی زمین ما را بخوانید.

 

مزایای نصب انتخاب نوع استخر توکار یا فایبرگلاس یا پیش ساخته

انتخاب نوع استخر بالای زمین

 قبل از تصمیم گیری در مورد استخر ایده آل در حیاط خانه ، می خواهید جوانب مثبت و منفی را در نظر بگیرید.

در اینجا برخی از امتیازات مورد علاقه ما در استخرهای روی زمین آورده شده است:

جمع آوری آنها سریع و آسان است. خواه حرفه ای استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید ، مونتاژ می تواند در طول یک روز از ابتدا تا انتها انجام شود! نیروی کار کمتر به معنای هزینه کمتر است ، این یکی از دلایل مقرون به صرفه بودن انتخاب نوع استخر روی زمین است.
انعطاف پذیر هستند و به تعهد دائمی نیاز ندارند. اگر تصمیم دارید خانه خود را بفروشید یا دید جدیدی برای کارشناسی خود دارید.

برای دیدن ویدیو های بیشتر به کانال آپارات ما مراجعه فرمایید .

برای مشاوره انتخاب نوع استخر و استعلام قیمت با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

به کیفیت این محتوا امتیاز دهید!

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.