بازسازی استخر

بازسازی انواع استخر

خدمات نگهداری آب مجموعه استخرچی


بازسازی استخر توسط مجموعه ی استخرچی:

در این مقاله می ‌خواهیم در رابطه با بازسازی استخر برای شما توضیح دهیم. همان طور که می دانید استخر ها یک مکان تفریحی محسوب می ‌شوند. به خاطر مشکلاتی که استفاده از استخر های عمومی دارند. برخی از افراد سعی می ‌کنند که در خانه‌ های خود یک استخر کوچک و ساده داشته باشند. همواره استخر ها نیاز به بازسازی دارند اما برخی از افراد این نکته را رعایت نمی‌کنند.

باید بدانید که اگر شما هر چند وقت یکبار بازسازی استخر خود را انجام ندهید مسلماً نیاز به پرداخت هزینه های گزاف خواهید شد. ما می خواهیم به شما یک مجموعه ی بسیار قدرتمند به نام استخر چی را معرفی کنیم.

مجموعه ی استخرچی آماده ی ارائه ی خدمات بازسازی استخر و سایر خدمات دیگر می باشد. هزینه ی بازسازی استخر توسط تمامی مراکز که این عمل را انجام می دهند بسیار گران است اما مجموعه ی استخر چی از تمام مراکز بازسازی استخر، هزینه های کمتری را از مشتریان خود اخذ می نمایند.

بازسازی انواع استخر

طراحی،ساخت،نگهداری و بازسازی استخر های عمومی و خصوصی

عوامل تاثیر گذار

این مجموعه پر قدرت و با تجربه تنها هدفی که دارد جلب رضایت مشتریان می باشد. لذا کسب درآمد در اولویت های بعدی او قرار خواهد داشت. از آن جایی که استخر ها از مصالح ساختمانی نظیر: سیمان، بتن، رنگ های استخری و غیره ساخته می شوند.

هرچند وقت یک بار نیاز به تعمیر خواهند داشت. یکی از مهم ترین عواملی که باعث می‌شود استخرها نیاز بیش تری به بازسازی پیدا کنند، در تماس بودن مستقیم با آب می باشد. همواره اگر آب در یک محل ساکن باشد. می تواند عاملی برای تخریب و آسیب رساندن باشد.

دیگر عواملی که می ‌تواند موجب تخریب استخر ها شود، وجود آن ها در محیط بیرون از خانه و در واقع در محیط خارجی است. هموار استخر ها را در حیاط خلوت و محیط ‌های سر باز قرار می ‌دهند. این مکان تفریحی در معرض سرما، گرما، باران، برف، تگرگ، نور شدید آفتاب و غیره قرار می گیرد. به همین جهت هر چند وقت یکبار باید به بازسازی استخر خود بپردازید.

معرفی خدمات مجموعه ی استخرچی:

مجموعه ی با تجربه ی استخر چی دارای متخصصین حرفه ‌ای است. که در زمینه ی بازسازی استخر و تعمیرات آن دارای مهارت هستند. به مشتریان بسیاری از خدمات بازسازی را ارائه می ‌دهند. شما می توانید با به کارگیری مجموعه ی استخر چی با صرف هزینه ای اندک یک استخر نو و تازه داشته باشید. برخی از مجموعه خدماتی که مجموعه ی استخر چی به مشتریان ارائه می دهد. به شرح زیر می باشد.

 ارائه خدمات بازسازی استخر و سایر خدمات توسط مجموعه استخر چی:

از جمله خدماتی که مجموعه استخری به مشتریان خود ارائه می دهد. می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعمیر نمودن ترک های استخر و جلوگیری کردن از نشت آب استخر با استفاده چسب های مخصوص و محکم نظیر چسب پلی اورتان
 • تعمیر کردن بسیار تخصصی و آب بندی نمودن انواعی از استخر و جکوزی ها
 • بازسازی نمودن سرامیک کف و دیواره های استخر و جکوزی
 • نصب کردن سرامیک های جدید و تازه برای استخرها و جکوزی ها به جای سرامیک هایی که لق شده و یا کنده شده‌اند
 • اجرا کردن انواعی از سنگ های چینی و آجری نسوز در داخل جکوزی استخر و سونا
 • افزایش یا کاهش ارتفاع استخر ها و استاندارد نمودن عمق انواع استخرها و جکوزی ها
 • نقاشی و رنگ کاری کردن استخر ها و سایر بازسازی استخر و تعمیرات آن (توجه داشته باشید که مجموعه ی استخر چی از رنگ های اکریلیک پایه
 • آب برای نقاشی کردن و رنگ نمودن کف و دیواره های استخر استفاده می نماید. این رنگ ها به خاطر داشتن قیمت گران و کیفیت بالا به بازسازی کوتاه مدت نیاز نداشته و می توانند دارای عمر طولانی باشند.)
 • بازسازی کردن استخر های فرسوده و هماهنگ ساختن آن ها با اصول استاندارد و فنی دقیقاً مطابق با استاندارد های اف آی ان ای و تکنولوژی های روز دنیا
 • اجرا کردن انواع رنگ های اپوکسی و ضد آب

بازسازی انواع استخر

بازسازی های

 • بازسازی سونا و ساخت سونای خشک و چوب کاری کردن داخل سونا با استفاده از چوب های ضد آب از جنس ترمو وود
 • تعمیر کردن انواعی از استخر ها و حتی استخر هایی که توسط بتن مسلح یا سازه های بتنی ساخته شده ‌اند.
 • بازسازی استخر ها و مقاوم سازی آن ها توسط تکنیک های مختلف
 • بازسازی استخر هایی که از جنس آجر و سنگ هستند.
 • بازسازی استخر و سرپوشیده کردن فضای آن
 • عایق نمودن فضای سونا با استفاده از برخی مصالح نظیر: سیمان نسوز و پشم شیشه (توجه داشته باشید که این عایق برای عدم عبور حرارت از سونا می باشد. همچنین این عمل می ‌تواند موجب کاهش مصرف انرژی و هزینه های شما گردد.)

بهترین مرکز برای بازسازی :

همان طور که گفته شد مجموعه ی استخر چی در زمینه ی بازسازی استخر ها و برخی دیگر از موارد مشابه نظیر: جکوزی و سونا فعالیت دارد. علاوه بر بازسازی استخر مجموعه ی استخر چی برخی از دیگر خدمات را ارائه خواهد داد. این خدمات به شرح زیر می باشند:

 • نصب و تهیه ی تجهیزات مورد نیاز برای استخر و جکوزی
 • اجرا کردن لوله کشی استخر ها و استفاده از لوله های یو پی وی سی یا همان لوله ی سبز
 • نصب کردن درست و سریع رینگ جکوزی با استفاده از لوله های استیل و لوله های سبز
 • بازسازی نمودن استخر های قدیمی و فرسوده با استفاده از تجهیزات استاندارد و اصولی و هماهنگ ساختن و مطابق ساختن آن استخر ها با استاندارد ها و تکنولوژی های روز دنیا
بازسازی

تنظیم پارامتر های شیمیایی آب

نصب و ساخت

نصب لوله های رادیاتور یکی دیگر از مهم ترین خدمات مجموعه ی استخر چی می باشد. این مجموعه دارای مهارت بسیار زیادی در زمینه ی بازسازی استخر و نصب تجهیزات آن می باشد. معمولا استخر های سرپوشیده در برخی از مراکز وجود دارند. که در فصل‌ های سرد پاییز و زمستان نیاز به گرم شدن و افزایش دما دارند. بهترین سیستم گرمایشی برای استخر های پوشیده نصب رادیاتور شوفاژ می باشد.

مجموعه ی استخر چی با داشتن سابقه ای بسیار طولانی و تجربه ای زیاد می تواند به شما در این راستا کمک برساند. هم چنین می تواند به نصب و اجرای لوله کشی انواعی از استخرها، سونا و جکوزی ها بپردازد.

در این مقاله به توضیح بازسازی استخر توسط مجموعه ی استخر چی پرداخته ایم. این مجموعه با داشتن سابقه ی طولانی توانسته است که در زمینه ی طراحی و بازسازی و ساخت استخر ها نام درخشانی را از آن خود کند. همچنین شما می توانید با صرف هزینه ای اندک کار های خود را به ما بسپارید.

 

 

 

به کیفیت این محتوا امتیاز دهید!

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.