خدمات

ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

بررسی اجمالی خدمات ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است ،
که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

خدمات ساخت، تعمیر و نگهداری استخر

Our Services

خدمات نگهداری استخر

خدمات تعمیر و نگهداری استخر

Pool maintenance services

خدمات ساخت استخر

خدمات ساخت استخر

Pool construction services

خدمات نگهداری موتورخانه

خدمات نگهداری موتورخانه

Engine room maintenance services

تجهیزات هیدرولیکی

تاسیسات مکانیکی

Mechanical Facilities

با افتخار پاسخگوی شما هستیم…

09120215694

1

خدمات تعمیر و نگهداری استخر

 1. تعویض شن سیلیس تصفیه – ارسال سنگ سیلیس فیلتر – تهیه و تعویض سیلیس دانه بندی شده ریز و متوسط و درشت خارجی وایرانی – اضافه کردن لایه کربن اکتیو بجای سیلیس ( فعال ) به فیلتر شنی استخر و جکوزی برای از بین بردن رنگ و بوی نامطبوع آب.
 2. نصب مینی چیلر برای حوضچه آب سرد
 3. عایق کاری موتورخانه ها با بهترین کیفیت مصالح و اجراء
 4. تعمیر کلیه پمپ های تصفیه و جت پمپ های استخر
 5. نصب سختیگیر و شارژ و احیای آن
 6. نصب دستگاه اتوماتیک تنظیم کلر و pH .
 7. راه اندازی ونصب انواع چیلر تراکمی و جذبی
 8. راه اندازی و اجرای انواع بویلر آب گرم آب داغ و بخار
 9. نصب و راه اندازی سونا خشک با مشعل و المنت حرارتی
 10. نصب انواع steam boiler برای سونا بخار
 11. اتوماسیون سیستم تزریق کلر با قابلیت مانیتور و کنترل از راه دور
 12. آب بندی تانک استخر و جکوزی با مواد درجه یک رزینی
 13. نصب سختی گیر و تعویض رزین و سیلیس
2

طراحی و ساخت استخرهای شنا

بر اساس کاربرد استخرهای خانگی در اشکال هندسی مختلف طراحی می شوند و بیشتر از رعایت استانداردهای سازه،رضایت کارفرما باتوجه به فضای محدود ساختمان از حیث معماری موردنظراست.
در ساخت استخرهای عمومی و حرفه ای نیز با توجه به امکانات در نظر گرفته شده مطابق اهداف کارفرما،توجه به استانداردهای موجود الزامی میباشد.
بر این اساس استقرار استخرها در زمین های لغزنده یا رونده یا در حاشیه دامداری ها یا تصفیه خانه های فاضلاب مغایر همین اصول است.
بطور کلی در طراحی سازه مخزن استخرها از بتن های مسلح با آرماتور بندی صحیح می باشد که در آنها نحوه توجه طراح و سازنده به اجرای آب بندها و درزهای انبساط ، نحوه کار گذاری لوله ها و مجاری تا سیساتی و نوع لوله ها و اتصالات درون بتن ، از اهمیت بسزایی برخوردار است.
3

خدمات تعمیر و نگهداری موتورخانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

4

تاسیسات مکانیکی

یکی‌ از مهمترین بحث‌های مورد توجه مشتریان شرکت آرمان صنعت، بحث تعمیر و نگهداری است. تیم مکانیک شاخص صنعت تام با بازدید‌های دائمی و متعدد از مجموعه‌های طرف قرارداد خود این آرامش خاطر را به مشتریان میدهند که هیچ روزی سیستم و مجموعه خود را بلا استفاده نبینند و بدون هیچ مشکلی‌ کارایی‌ لازم را داشته باشد. بهره گیری از بروز‌ترین تکنیک‌های طراحی و نرم افزار‌ها در کنار تجربه تیم مکانیک شرکت باعث گردیده مشتریان با رضایت کامل پس از اجرای پروژه‌های خود برای تعمیرات و نگهداری سیستم خود نیز با تیم مکانیک شرکت به توافق رسیده و نگرانی‌های دائمی عم از کثیفی آب استخر خرابی پمپ و… که برای اکثر تاسیسات مکانیکی مجتمع ها و مجموعه های ورزشی  وجود دارد را نداشته باشند.

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما