خرید استخر فایبرگلاس

خرید استخر فایبرگلاس

استخر ترکیبی فایبر و شیشه


 خرید استخر فایبرگلاس دارای مزایای قابل توجهی است که در زیر به اختصار عنوان می کنیم

خرید استخر فایبرگلاس

خرید استخر فایبرگلاس

درخرید استخر فایبرگلاس یک برآمدگی ، صندلی نیمکت نشین یا آبگرم می خواهید؟ با استفاده از آستر وینیل یا استخر بتنی ، این هزینه اضافی خواهد داشت. این استخرها با یک استخر فایبرگلاس ، بسته به مدلی که انتخاب می کنید ، بدون هزینه اضافی در داخل ساخته می شوند. این بدان معناست که شما می توانید با  خرید استخر فایبرگلاس را با همه بروزترین ویژگی ها دریافت کنید. بدون اینکه نگران افزایش قیمت باشید.

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

استخرهای فایبرگلاس دارای سطح صاف هستند

سطح غیر متخلخل که ما به آن اشاره کردیم یک ژلکت است. و در حالی که هنوز در برابر لغزش مقاوم است بسیار صاف است. یادتان هست که وقتی بچه در استخر عمومی زانو و انگشتان پا را خراشیدید؟ دیگر لازم نیست نگران آن باشید. برای هر کسی که تا به حال کمی در انتهای کم عمق کمی پرش کرده و پایش را روی گچ خراشیده باشد. ژل کت مناسب شما است. بنابراین با خرید استخر فایبرگلاس دیگر از این دست مشکلات ندارید.

استخرهای فایبرگلاس در یک محیط کنترل شده تولید می شوند

آیا در آب و هوای عجیبی زندگی می کنید؟ نگران این هستید که چگونه هوا بر ساخت استخر شما تأثیر می گذارد؟ استخرهای فایبرگلاس در یک مکان کنترل شده در خارج از سایت ساخته شده اند. بنابراین حتی وحشتناک ترین شرایط آب و هوایی نیز بر کیفیت استخر شنا شما تأثیر نخواهد گذاشت.

ما همچنین اجازه می دهیم فایبرگلاس در یك فضای بسته فقط در دما و رطوبت مناسب ترمیم شود. به این ترتیب ، هر مدلی که از انبار ما در تهران و شهریار با کیفیت یکسانی تولید می شود.

خرید استخر فایبرگلاس می توانند ارزش فروش مجدد خانه شما را افزایش دهند

همه استخرها ارزش خانه شما را افزایش نمی دهند. اما استخرهای فایبرگلاس اغلب این کار را می کنند. استخرهای مخصوص آستر وینیل ، بتن یا فایبرگلاس دائمی در نظر گرفته نمی شوند. و به ارزش خانه شما کمک نمی کنند. از طرف دیگر ، یک خرید استخر فایبرگلاس ممکن است حدود 5٪ ارزش خانه شما را افزایش دهد. به خاطر داشته باشید که این ممکن است بسته به خانه ، منطقه و سایر عوامل متفاوت باشد.

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

 

استخرهای فایبرگلاس در برابر جلبک ها مقاوم هستند

جلبک ها نه تنها ناخوشایند هستند ، بلکه همچنین نیاز به مواد شیمیایی را افزایش می دهند. و مدت زمان لازم برای کارکردن پمپ و فیلتر را طولانی می کنند. با خرید استخر فایبرگلاس غیر متخلخل که قبلاً ذکر کردیم ، جلبک ها به دیوارها نمی چسبند و در استخر شما به مشکلی تبدیل نخواهند شد.

بتن در برابر جلبک های سطح با خرید استخر فایبرگلاس

خرید و نصب استخر فایبرگلاس

از طرف دیگر استخرهای بتنی به دلیل متخلخل بودن گچ می توانند به سرعت تبدیل به محل پرورش جلبک شوند. به همین دلیل است که شما باید هر هفته سطح استخر بتونی خود را با یک برس استیل بشویید.

خرید استخر فایبرگلاس برای نگهداری نیاز به نیروی کار کمتری دارند

به دنبال همین موضوع ، از آنجا که با خرید استخر فایبرگلاس نیازی به شستشوی اسیدی ، صاف شدن چین و چروک و یا سایر کارهای تعمیر و نگهداری که استخرهای وینیل و استخر بتونی نیاز دارند. زمان و انرژی کمتری را صرف نگهداری استخر خود می کنید. اگر از کارهای استخر متنفر هستید ، ممکن است بخواهید در مورد نگهداری استخر فایبرگلاس با جزئیات بیشتر کاوش کنید تا ببینید چه کاری باید انجام دهید.

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

خرید استخر فایبرگلاس هزینه کمتری در طول عمر دارند

تمام این اسیدشویی ها ، شستشوی مجدد ، ترمیم و جایگزینی آسترها هزینه زیادی دارد. ما ده ها هزار دلار صحبت می کنیم. از آنجا که استخر فایبرگلاس شما به این موارد احتیاج ندارد و به همین دلیل مجبور نیستید پمپ و فیلتر خود را به مدت طولانی کار کنید ، در طی سالها هزاران دلار پس انداز خواهید کرد.

قالب های استخر فایبرگلاس

مدل های متنوع استخر های فایبرگلاس

استخرهای فایبرگلاس زمان نصب سریع دارند

آیا می خواهید استخر بتونی شما در عرض دو روز کاملاً ساخته شده ، در زمین و پر از آب باشد؟ متأسفانه برای متعصبان استخر بتن ، این غیرممکن است. اگرچه این هنجار برای استخرهای فایبرگلاس است.

به این دلیل که پوسته کاملاً ساخته شده و آماده نصب به خانه شما می آید. هنگامی که در زمین قرار گرفت و استخر را دوباره پر کردیم ، باید استخر را با آب پر کنیم تا فشار برابر شود ، بنابراین نصب بسیار سریعتر انجام می شود.

در کل ، شما می توانید انتظار داشته باشید که خرید استخر فایبرگلاس شما با پاسیو و سایر موارد 100٪ در عرض 2-4 هفته نصب شود.

به یاد داشته باشید ، استخرهای بتنی 3-6 ماه و استخرهای آستر 6-8 هفته طول می کشد.

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

خرید استخر فایبرگلاس با سیستم های نمکی سازگار هستند

ممکن است فکر کنید ، “یک سیستم نمکی می تواند با هر استخر شنا کار کند.” و به همین منظور ، ما می گوییم فقط به این دلیل که می توانید کاری انجام دهید. به این معنی نیست که باید این کار را انجام دهید. شما می توانید از یک سیستم نمک در استخر وینیل استفاده کنید ، اما اگر دیواره استخرهای فلزی داشته باشید توصیه نمی کنیم از مولد کلر نمک استفاده کنید.نمک و فلز برابر با خوردگی است. و این فقط باعث می شود که عمر استخر شما کوتاه شود.

بتن با سیستم های نمکی کار می کند ، درست است.؟ مرتب کردن بر اساس اگر سطح آن مبتنی بر گچ است.نمک می تواند سریعتر آن را از بین ببرد ، این بدان معناست که شما خیلی زودتر به دنبال کاشت سطح استخر خود هستید (و این می تواند گران باشد). از طرف دیگر خرید استخر فایبرگلاس با سیستم های نمکی به خوبی کار می کنند.

استخرهای فایبرگلاس جذاب هستند

این بیشتر یک نظر ذهنی است تا یک واقعیت ، اما ما از شما دعوت می کنیم که در گالری استخر ما بگردید تا خودتان ببینید. خرید استخر فایبرگلاس گزینه های رنگی متعددی را ارائه می دهند. و می توانند با کاشی آب انتخابی شما سفارشی شوند. آنها همچنین دارای یک پایان صاف و براق هستند و با گزینه های جذاب مقابله سازگار هستند. (کنار آمدن با استخر وینیل آستر همیشه به این زیبایی نیست).

استخرهای فایبرگلاس را می توان در سطح زمین یا نیمه زمین نصب کرد

نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا استخر خود را کاملاً درون زمین ، نیمه زمینی یا کاملاً بالای سطح زمین با یک عرشه پیچیده می خواهید؟ استخر فایبرگلاس را می توان در هر کجا و به هر طریقی که بخواهید ، حتی روی سقف نصب کنید.

نمونه ای تولیدی

نمونه ای تولیدی از استخر فایبرگلاس

استخر شنا با فایبرگلاس با حباب ساز

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

خرید استخر فایبرگلاس سازگارتر با محیط زیست هستند
استخرهای فایبرگلاس نه تنها به شستشوی مکرر اسید ، روکش مجدد و یا جایگزینی آستر نیاز ندارند. بلکه باعث صرفه جویی در مصرف مواد شیمیایی و برق می شوند. (زیرا در طول عمر با جلبک ها درگیر نخواهید شد. از مواد شیمیایی کمتری استفاده خواهید کرد. و پیروز خواهید شد.) باید پمپ استخر را روشن کنید و به همان اندازه فیلتر کنید). علاوه بر این ، اگر و هنگامی که تصمیم به جابجایی یا تعویض استخر خود دارید ، می توانید فایبرگلاس قدیمی را بازیافت کنید.

استخرهای فایبرگلاس باعث صرفه جویی در هزینه شما می شوند

از آنجا که استخرهای فایبرگلاس برای کار کردن به مواد شیمیایی یا برق زیادی احتیاج ندارند ، در نهایت در هزینه های نگهداری صرفه جویی زیادی می کنید. و از آنجا که شما هرگز مجبور نیستید استخر خود را برای شستشوی اسید یا جایگزینی آستر تخلیه کنید ، پس مجبور نیستید برای پر کردن استخر نیز هزینه کنید.

و چه کسی می داند؟ با استفاده از برنامه های جدید استفاده از اشتراک استخر ، خرید استخر فایبرگلاس شما حتی ممکن است درآمد کسب کند.

خرید استخر فایبرگلاس انعطاف پذیر و محکم

زمین فقط هنگام وقوع زلزله حرکت نمی کند. در حقیقت ، انجام تغییرات ظریف در طول زمان برای زمین کاملاً طبیعی است. به همین دلیل اغلب استخرهای بتونی ترک های سازه ای ایجاد می کنند. فایبرگلاس به اندازه کافی مستحکم و قابل انعطاف است تا در برابر حرکت زمین مقاومت کند و صدمه بزرگی به پوسته وارد نکند.

معایب  خرید استخر فایبرگلاس

همانطور که گفتیم ، خرید استخر فایبرگلاس عالی نیستند. و برای همه مناسب نیستند. در اینجا معایب استخر فایبرگلاس وجود دارد. که باید قبل از خرید در مورد آنها بدانید:

طرح های استخر فایبرگلاس محدود است

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

طیف گسترده ای از طرح های خرید استخر فایبرگلاس برای انتخاب وجود دارد ، اما اصلی ترین چیزی که استخرهای فایبرگلاس را از استخرهای بتنی متمایز می کند. این است که شما مشتری نمی توانید در مراحل طراحی شرکت کنید.

هنوز باید رنگ و افزودنی های مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما نمی توانید یک شکل سفارشی ترسیم کنید. یا اندازه یا عمق خاصی را درخواست کنید. متأسفانه ، هیچ راهی برای ما وجود ندارد. که بدون ایجاد یک الگوی و قالب کاملاً جدید ، این کار را انجام دهیم.

کارهای زیادی برای ساخت قالب انجام می شود. و هر قالب می تواند صدها استخر در طول عمر خود تولید کند. برای تولیدکننده و مشتری بسیار گران تر خواهد بود. اگر مجبور شویم برای هر شخصی که می خواهد استخر خود را اصلاح کند یک الگوی کاملاً جدید و قالب ایجاد کنیم.

خرید استخر فایبرگلاس از 16 فوت گسترده تر نیستند.

آیا تا به حال پشت یکی از آن کامیون های دارای علامت بار بیش از اندازه رانندگی کرده اید؟ این بدان معناست که عرض هر آنچه که حمل می شود. (به عنوان مثال ، استخر شنا ، خانه متحرک و غیره) از 8.5 فوت بیشتر است. برای اینکه استخرهای بزرگ بار خود را از کارخانه تولیدی خود به خانه خود برسانیم ، لازم است مجوزها را دریافت کنیم. و از قوانین خاصی پیروی کنیم.

هر چیزی که عرض آن بیش از 16 فوت باشد به عنوان یک فوق بار طبقه بندی می شود. حمل و نقل فوق سنگین دشوارتر است زیرا با مقررات بیشتری نسبت به بارهای بیش از اندازه بزرگ (روند تأیید گسترده تر دولت و احتمالاً حتی اسکورت پلیس) روبرو است. به همین دلیل ، خرید استخر فایبرگلاس معمولاً از 16 فوت عرض ندارند.

از طرف مثبت ، محدودیت عرض به ما امکان می دهد تا استخرهایمان را در سراسر کشور بدون دردسر زیاد حمل کنیم.

تولید

فایبرگلاس های رنگی و متنوع

استخرهای فایبرگلاس از استخرهای وینیل آستر گران ترند

 

تعمیرات برخی از کارهای رنگی همیشه با هم مطابقت ندارند

اگر ژلکوت شما به هر دلیلی نیاز به یک تعمیر کوچک دارد ، ممکن است آن قسمت مطابقت دقیق با بقیه استخرها نداشته باشد. خرید استخر فایبرگلاس با گذشت زمان می توانند کمی کمرنگ شوند و منطقه ترمیم شده ممکن است بیش از آنچه که می خواهید مورد توجه قرار گیرد. ژلکوت روی استخر فایبرگلاس فقط خیلی کم و با سرعت بسیار کم رنگ محو می شود. اما بسته به محل قرارگیری آن در استخر ، یک پچ ژلکوت تازه قابل مشاهده است.

نمی توانید کل استخر را با روکش ژل دوباره کاری کنید

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

شما ممکن است بتوانید در استخر فایبرگلاس خود تعمیرات کوچک ژلکوت انجام دهید ، اما اینکه کل استخر را با ژلک روکش کنید غیر عملی است. Gelcoat یک پایان با دوام و جذاب است.اما برای ترمیم مناسب ، باید در یک درجه حرارت مشخص (تقریباً 77 درجه فارنهایت) در یک محیط کنترل شده بنشیند. از آنجا که خرید استخر فایبرگلاس شما در زمین و احتمالاً در فضای باز است ، این یک گزینه نیست.

خرید استخر فایبرگلاس می توانند تاول های اسمزی دریافت کنند

ما راهی برای پیروزی در این مورد پیدا کرده ایم ، اما تاول های اسمزی هنوز هم برای بسیاری از تولیدکنندگان استخر فایبرگلاس مشکل ساز است. به هر حال چه هستند؟

تاول های اسمزی معمولاً به صورت برجستگی های کوچک یا حباب در پوسته استخر توصیف می شوند. آنها وقتی تشکیل می شوند که مولکول های ریز آب به پشت لایه ژل کت قرار می گیرند و با الیاف شیشه واکنش شیمیایی ایجاد می کنند. اگرچه ساختار استخر شما را به خطر نمی اندازد. اما در پایان کار خراب می شود و کاملاً جذاب نمی شود.

 

برای دیدن ویدیو های بیشتر به کانال آپارات استخرچی مراجعه فرمایید.

برای سفارش و خرید استخر فایبرگلاس با شرکت استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما