ساخت استخر آب درمانی

آبدرمانی

انجام تمرینات ورزشی سبک در استخر آب درمانی


 استخر آب درمانی شامل استفاده از آب برای درمان بیماری های مختلف مانند آرتروز ، شکایات روماتیسمی و سایر بیماری ها است. اگرچه به شنا شباهت دارد ، اما متفاوت است زیرا فرد را ملزم به انجام تمرینات مختلف در یک استخر آب گرم می کند. دمای آب در طراحی ساخت استخر آب درمانی تقریباً 33-36 درجه سانتی گراد است. این آب بسیار گرمتر از آن است که در یک استخر طبیعی مشاهده خواهید کرد. درمان هیدروتراپی معمولاً در بخش فیزیوتراپی بیمارستان انجام می شود. یک فیزیوتراپیست که آموزش های تخصصی دارد تمرینات را انجام می دهد. معمولاً سایر پزشکان می توانند این درمان های تخصصی را نیز انجام دهند ، از جمله فیزیولوژیست.

آب درمانی چگونه کار می کند؟

 استخر آب درمانی برای ایجاد التیام به اثرات مکانیکی و حرارتی آن متکی است. این واکنش بدن در برابر محرک های سرد یا گرم ، فشار وارد شده توسط آب ، طولانی شدن گرما و همچنین احساس آب بهره می برد. سپس این احساسات و اثرات توسط اعصاب به عمق پوست منتقل می شوند.

وقتی این اتفاق می افتد ، این احساسات سیستم ایمنی بدن را تحریک می کنند. بنابراین بر آزاد سازی هورمون های استرس تأثیر می گذارند ، در حالی که هضم ، گردش خون و جریان خون را بهبود می بخشند.  همچنین حساسیت بدن به درد را کاهش می دهند. در بیشتر شرایط ، گرما برای تسکین و آرامش بدن استفاده می شود ، در حالی که فعالیت اندام های داخلی را کند می کند.

از طرف دیگر ، از سرما برای تقویت و تحریک در  استخر آب درمانی استفاده می شود ، بنابراین فعالیت داخلی بدن افزایش می یابد. بنابراین ، اگر از اضطراب و تنش عضلانی رنج می برید ، باید با آب گرم استحمام کنید. اگر احساس استرس و خستگی دارید ، باید با آب گرم دوش بگیرید. به دنبال آن یک دوش آب سرد کوتاه بگیرید. این باعث تحریک ذهن و بدن می شود.

وقتی مانند استخر یا حمام در آب غوطه ور شوید ، نوعی بی وزنی را تجربه می کنید. در این دوره ، آب از بدن اثرات جاذبه را برطرف می کند. علاوه بر این ، آب بدن شما را ریلکس می کند و باعث ایجاد اثر هیدرواستاتیک و همچنین احساسی مانند ماساژ می شود. حرکت آب گیرنده های لمسی پوست را تحریک می کند. این اثر ضمن آزاد شدن عضلات سفت ، گردش خون را افزایش می دهد.

انواع آب درمانی

انواع هیدروتراپی به دو دسته اصلی تقسیم می شود. آب درمانی خارجی و آب درمانی داخلی است. که در ساخت استخر آب درمانی مهم است.

آب درمانی خارجی

این کاربرد یخ یا آب بر روی بدن است. همچنین شامل غوطه وری بدن در آب است. بنابراین هدف آن استفاده از تکنیک های هیدروتراپی مبتنی بر دما مانند تأثیر آب سرد و گرم بر روی پوست و همچنین بافت زیرین است. در صورت استفاده ، آب گرم باعث تعریق و شل شدن عضلات می شود. این یک روش بسیار موثر برای درمان گردش خون ضعیف ، آرتروز ، روماتیسم و ​​درد عضلات است و اغلب با رایحه درمانی ترکیب می شود.

از طرف دیگر در استخر آب درمانی باید توجه کنید که آب درمانی با آب سرد به تحریک عضلات زیرین و همچنین جریان خون در پوست کمک می کند. برخی از درمان های معمول مبتنی بر آب شامل استفاده از گرما سرد و مرطوب ، در قسمت های مختلف بدن است. این درمان با گرمای مرطوب به عنوان برافروختگی نامیده می شود. ایجاد فشار در هنگام درمان بیماری هایی مانند آرتروز ، آنفولانزا و سرماخوردگی قفسه سینه بسیار مفید است.

کمپرس یخ در هیدروتراپی

کمپرس یخ یا کمپرس سرد برای تسکین درد همراه با جراحی دندان ، سردرد و پیچ خوردگی استفاده می شود. بسته های بدن به آرام سازی بیماران روانی و سم زدایی کمک می کند. آب درمانی خارجی به روش های مختلفی انجام می شود. وان حمام یکی از متداول ترین روش ها است. بیمار در حمامی که منحصر به فرد ساخته شده است جایی که شکم کاملاً در آب غوطه ور است نشسته است.

این حمام ها برای درمان بواسیر ، گرفتگی های قاعدگی ، تورم پروستات و سایر بیماری های دستگاه ادراری تناسلی توصیه می شود. همچنین درمانی مبتنی بر حرکت وجود دارد که در آن از آب با فشار بالا برای ماساژ بدن استفاده می شود. این روش برای رفع استرس و اضطراب استفاده می شود.

آب درمانی داخلی

این فرم درمانی شامل تنقیه و آبیاری روده بزرگ است. حمام های بخار نیز نمونه خوبی از آب درمانی داخلی است. آبیاری روده بزرگ شامل پاکسازی کل روده است. این کمک می کند تا مشکلات و شرایط متعدد گوارشی بهبود یابد. دوش کردن نوع دیگری از آب درمانی داخلی است. با این حال ، بسیاری از پزشکان این نوع روش آب درمانی را توصیه نمی کنند.

اهداف مشترک برنامه های ساخت استخر آب درمانی شامل موارد زیر است:

موارد قابل بررسی به منظور هدف از ساخت استخر آب درمانی

 • بهبود انعطاف پذیری در ساخت استخر آب درمانی
 • بهبود تعادل و هماهنگی
 • ایجاد قدرت و استقامت عضلات
 • افزایش ظرفیت هوازی
 • کمک به راه رفتن و حرکت
 • کاهش استرس و تقویت آرامش

آب درمانی با ورزش در آب یا تناسب اندام در آب متفاوت است. زیرا این یک داروی فیزیکی و توانبخشی است که مستلزم مشارکت یک متخصص آموزش دیده است. و به دلیل ماهیت شخصی بودن درمان توسط بسیاری از ارائه دهندگان بیمه پوشش داده می شود. ورزش های آبی نیازی به نظارت توسط یک متخصص آموزش دیده ندارند. همچنین تحت پوشش بیمه نیست و اغلب در یک گروه انجام هستند. که شامل چندین نفر با سطوح مختلف آمادگی جسمانی است.

ساخت استخر آب درمانی

نمایی از ساخت ورودی استخر های آب درمانی

به منظور مشاوره رایگان و خرید تجهیزات میتوانید با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

خدمات آب درمانی

در ساخت استخر آب درمانی به طور کلی در بیمارستان ها ، کلینیک های پزشکی ورزشی و مراکز توانبخشی سنتی سرپایی ارائه می شود. همچنین مراکز زندگی سالمندان  ممکن است خدمات آب درمانی را به عنوان راهی برای تشویق ساکنان خود به حفظ یا بهبود سطح تناسب اندام ، تعادل و قدرت ارائه دهند.

تاریخچه ساخت استخر آب درمانی

 1. هزاران سال است که در سراسر جهان از آب درمانی استفاده می شود. به مثال های زیر توجه کنید:
 2. یونانیان و رومیان باستان برای بهبود گردش خون و تقویت آرامش در چشمه های آب گرم غسل می کردند.
 3. بقراط استحمام در آب چشمه را به عنوان راهی برای درمان بیماری توصیه می کند.
 4. راهبان سوئیسی شناخته شده بودند که از آبهای گرمایی برای معالجه افراد بیمار یا معلول در جامعه خود استفاده می کردند.
 5. گفته می شود چشمه های آب گرم ژاپنی یا داروهای onsens دارای اثرات دارویی دارند که شامل بهبود درد مزمن ، درمان مشکلات پوستی ، درمان اختلالات قاعدگی و رفع یبوست است.
 6. پزشکان آلمانی معتقد به آب درمانی کودکان بودند. تولد ساخت استخر آب درمانی در دهه های 1960 و 1970 در سراسر آلمان بسیار محبوب بود.

برای ساخت استخر آب درمانی و یا خرید تجهیزات میتوانید با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

مزایای درمان آبی

اینها برخی از راههایی است که خواص طبیعی آب باعث ایجاد ساخت استخر آب درمانی در یک محیط درمانی ایده آل می شود:

 • آب گرم محیط آرامش بخشی و تسکین دهنده درد مفاصل و عضلات را فراهم می کند.
 • ویسکوزیته یا مقاومت طبیعی آب می تواند برای تقویت عضلات و افزایش پیشرفت های توان بخشی استفاده شود.
 • شناوری باعث آرامش شدن می شود و اثرات جاذبه را بر روی مفاصل و عضلات آسیب دیده یا دردناک کاهش می دهد.
 • فشار هیدرواستاتیک بیمار را پشتیبانی و تثبیت می کند. به افرادی که دچار نقص تعادل هستند اجازه می دهد بدون ترس از افتادن ، کاهش درد و بهبود بازگشت قلب و عروق ، تمرینات ورزشی را انجام دهند.
 • تلاطم و انتشار موج به درمانگر اجازه می دهد تا به آرامی از طریق تمرینات مورد نظر مشتری را دستکاری کند.
 • عضلات تنفسی مجبور می شوند بیشتر در آب کار کنند و این باعث تقویت طبیعی می شود که مدتها پس از پایان جلسه درمانی برای مشتری مفید است.

مقایسه

 • در مقایسه با سایر اشکال فیزیوتراپی ، ساخت استخر آب درمانی منجر به افزایش میزان انطباق مشتری و درد کمتری در طول روند بهبودی می شود. فرصت ها برای به حداقل رساندن درد قابل توجه مشتری باید جدی گرفته شود زیرا با درد کمتر ، مشتری می تواند از کیفیت زندگی بالاتری برخوردار شود.
 • مزیت مهم دیگر آب درمانی این است که اغلب می تواند قبل از درمان زمینی شروع شود. برای ورزشکارانی که می خواهند دوباره به رقابت برگردند ، یا افراد حرفه ای شلوغی که می خواهند هرچه سریعتر از جراحی بهبود یابند. ساخت استخر آب درمانی این یک برنامه مبتنی بر آب را به یک انتخاب طبیعی تبدیل می کند.
آبدرمانی

انجام تمرینات ورزشی سبک در استخر آب درمانی

به منظور مشاوره و یا خدمات ساخت آب درمانی، بتنی و یا فایبرگلاس و یا خرید تجهیزات با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

شرایطی که می تواند در جهت ساخت استخر آب درمانی استفاده شود.

ساخت استخر آب درمانی ممکن است برای مشتریانی که از شرایط زیر رنج می برند مفید باشد:

 1. آرتروز
 2. بهبودی جراحی آرتروسکوپی
 3. اوتیسم
 4. اختلالات تعادل
 5. فلج مغزی
 6. درد مزمن
 7. افسردگی
 8. درد مفصل ایدیوپاتیک
 9. بهبودی جراحی بازسازی مفصل
 10. بهبودی جراحی تعویض مفصل
 11. درد پایین کمر
 12. آرتروز
 13. آسیب های ارتوپدی
 14. بیماری پارکینسون
 15. اسکلروز چندگانه
 16. روماتیسم مفصلی
 17. اسکولیوز
 18. فشار
 19. آسیب نخاعی
 20. پیچ خوردگی و کشیدگی
 21. سکته
 22. تاندونیت
 23. آسیب تروماتیک

افراد

افراد در هر سنی می توانند از مزایای ساخت استخر آب درمانی استفاده کنند. از جمله کودکان با نیازهای ویژه و افراد مسن. یک درمانگر آموزش دیده می تواند جلسه ای ایجاد کند که هرگونه محدودیت جسمی مربوط به سن را در نظر بگیرد تا یک تجربه درمانی مثبت را ارتقا دهد.

به منظور مشاوره رایگان و یا خدمات ساخت استخر آب درمانی و یا خرید تجهیزات میتوانید با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

کمک به مشتریان در آب راحت تر می شوند

علی رغم مزایای فراوان ساخت استخر آب درمانی ، برخی از مشتریان در امتحان این نوع توان بخشی مردد هستند. به عنوان مثال ، پوشیدن لباس شنا در یک فضای عمومی می تواند برای مشتریان احساس ناخوشایندی داشته باشد .. برخی از مشتریان ممکن است از نظر جسمی برای لباس مناسب پوشیدن برای یک جلسه درمانی مشکل داشته باشند. این امر مستلزم این است که درمانگر دلسوزی ، همدلی و درک را نشان دهد. با ارائه گزینه هایی مانند شلوارک کوتاه و یک تی شرت راحت برای آب درمانی ، جدا نگه داشتن اتاق های لباس و استخر درمانی از سایر مناطق درمانی ، روش های زیادی وجود دارد. که می تواند به ساخت استخر آب درمانی از خود بپردازد. به طوری که جلسه نیمه خصوصی است. لباس های متنوعی را ارائه می دهد برای کسانی که آرتروز یا بیماری های جسمی دارند آسان تر است.

هنگام کار با مشتری که از نقص بینایی رنج می برد ، توصیه می شود که درمانگر آن شخص را قبل از جلسه به استخر با آب زلال هدایت کند. درمانگر باید نشانه های مفیدی مانند صندلی ها و نردبان ها را نشان دهد ، زیرا آنها به مشتری در راه رفتن در محیط استخر درمانی کمک می کنند.

تمرینات درمانی برای ساخت استخر آب درمانی

تمرینات در ساخت استخر آب درمانی

تمرینات درمانی در ساخت استخر آب درمانی

AI CHI AQUATIC THERAPY در ساخت استخر آب درمانی

Ai Chi نوعی آب درمانی است که در سال 1993 توسط Jun Konno ایجاد شد و در آن عناصر Tai chi chuan و qigong برای آرامش و تقویت بدن ترکیب شده است. در تمرینات ضمن تلفیق انرژی ذهنی ، جسمی و معنوی ، از تنفس دیافراگم و تمرین مقاومت پیشرونده فعال استفاده می شود. این ترکیبی از عقاید شرقی و غربی است.

مشتری ها معمولاً Ai Chi را هنگامی که در آب تا عمق شانه ایستاده اند تمرین می کنند. تمرکز اولیه بر تسلط بر الگوهای تنفس عمیق است. سپس مشتریان به سمت حرکت آرام اندام های فوقانی و تحتانی حرکت می کنند. در طول فرآیند ، توجه دقیق به هم ترازی و تنفس بدن برای القای یک حالت آرام و مراقبه از ذهن صورت می گیرد.

این فرضیه وجود دارد که Ai Chi می تواند در برنامه های پیشگیری از سقوط برای سالمندان مفید باشد. از مدت زمان طولانی Tai chi برای بهبود تعادل در سالمندان استفاده می شود ، اما Ai Chi روش پیشرفته ای برای ایجاد ثبات جانبی و مهارت های پله ای فراهم می کند. نقشی اساسی در کاهش خطر سقوط دارند.

به منظور مشاوره و یا خدمات ساخت استخر آب درمانی، بتنی و یا فایبرگلاس و یا خرید تجهیزات

با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

دویدن در آب

AQUA RUNNING ساخت استخر آب درمانی

دویدن در آب یا دویدن در آب عمیق نیز نامیده می شود ، دویدن در آب نوعی دویدن در آب است که با استفاده از کمربند شناور برای حمایت از سر و بالاتنه بدن بالاتر از آب ضمن حفظ بیومکانیک “عادی”. این نوع آب درمانی به مشتریان امکان می دهد مزایای انجام پروتکل های توانبخشی را بدون تأثیر بر مفاصل تجربه کنند.

ورزش آبی که در آب های عمیق یا روی تردمیل زیر آب می رود معمولاً برای کمک به تسریع بهبودی ورزشکاران آسیب دیده یا بهبود تناسب اندام افرادی که به تمرین هوازی کم اثر نیاز دارند ، استفاده می شود.

برای افراد دارای اضافه وزن یا چاقی که از نظر جسمی قادر به دویدن در خشکی نیستند. دویدن در آب یک روش کاهش وزن بسیار موثر است. از آنجا که آب چگال تر از هوا است ، آهسته دویدن با آب در هر دقیقه کالری بیشتری نسبت به دویدن در خشکی می سوزاند. فشار آب همچنین به شما اجازه می دهد همان شدت ورزش را در ضربان قلب پایین تر داشته باشید.

دویدن در آب

دویدن در آب با تردمیل های هیدرولیک

ساخت استخر آب درمانی

گذشته از استفاده از آن به عنوان یک تکنیک درمانی ، دویدن آبی دارای یک سابقه ورزش محبوب رقابتی است. مسابقات جهانی آکوا دویدن هر ساله در فنلاند برگزار می شود و تعداد زیادی از ورزشکاران ماهر را به خود جذب می کند.

روش حلقه رگاز بد برای تمرینات درمانی در آب

روش حلقه Bad Ragaz برای آب درمانی توسط تیمی از فیزیوتراپیست ها در Bad Ragaz ، سوئیس توسعه داده شد. هدف این بود که یک مدل تمرین مقاومتی تقویت و تحریک پذیر بر پایه آب ایجاد کنیم. کار آنها ترکیبی از عناصر تکنیک های ورزش آبزی است. در دهه 1930 توسط پزشک آلمانی ناوفر با تحقیقات دهه 1950 و 1960 توسط هرمان کابات ، متخصص مغز و اعصاب آمریکایی و دستیارانش مارگارت نات و دوروتی ووس توسعه یافته است.

بخش “حلقه” نام این روش ساخت استخر آب درمانی به دستگاه های شناور حلقه ای شکل گفته می شود که برای پشتیبانی مشتری هنگام حرکت در سطح آب استفاده می شوند. در طول جلسه ، مشتری دراز کشیده و در آب کمر یا شانه قرار دارد.

روش حلقه Bad Ragaz معمولاً در مراجعانی که از آرتریت روماتوئید ، آسیب های بافت نرم ، آسیب ستون فقرات ، آسیب به سر و بیماری پارکینسون رنج می برند ، استفاده می شود. مبتلایان به فیبرومیالژیا نیز ممکن است با در نظر گرفتن این شکل از درمان در برنامه کلی مراقبت ، از درد مزمن خود راحت شوند.

روش هیدروتراپی

به منظور مشاوره رایگان و یا خدمات ساخت استخر آب درمانی و یا خرید تجهیزات میتوانید

با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

BURDENKO ساخت استخر آب درمانی

روش بوردنکو توسط یک استاد پزشکی ورزشی شوروی ، ایگور بوردنکو ایجاد شد. وی این شکل از درمان را به عنوان یک رویکرد آب و زمین تلفیقی طراحی کرد. دکتر ایگور بوردنکو در حال حاضر به عنوان بنیانگذار و رئیس موسسه آب درمانی و ورزش بوردنکو در بوستون فعالیت می کند. سازمان وی به پزشکان فرصتی می دهد تا بتوانند در این روش خاص آب درمانی گواهینامه بگیرند.

روش بوردنکو اغلب برای درمان آسیب های مربوط به ورزش استفاده می شود. این کار برای بهبود سرعت ، قدرت ، انعطاف پذیری ، هماهنگی ، تعادل و استقامت مشتری است. مشتری ها شروع به تمرینات توان بخشی در آب می کنند.

انواع تجهیزات ساخت استخر آب درمانی

TREADMILLS برای دویدن در زیر آب

بازتوانی در ساخت استخر آب درمانی

بازتوانی سالمندان در ساخت استخر آب درمانی

Water TreadmillRunning یک تمرین عالی قلب و عروق را فراهم می کند ، اما می تواند منجر به آسیب مفصلی شود. با این وجود ، با استفاده از تردمیل زیر آب ، می توانید از تمام مزایای دویدن بدون ضربه بهره مند شوید.

در ساخت استخر آب درمانی از تردمیل های زیر آب می توان برای بهبود ورزشکاران از آسیب دیدگی و یا بازیابی حرکت کامل بدن بعد از جراحی استفاده کرد. این امر به ویژه اگر ورزشکار یا بیمار تحمل وزن غیر یا جزئی داشته باشد بسیار مفید است. مدل های سطح بالای استخر درمانی دارای جت های مقاومتی و سرعت قابل تنظیم هستند تا امکان افزایش تدریجی شدت تمرین را فراهم کنند.

از مزایای استفاده از تردمیل در ساخت استخر آب درمانی به عنوان بخشی از مهم استخر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جکوزی

جکوزیو خواص درمانی

دامنه حرکت اولیه را تقویت می کند
آموزش راه رفتن را در یک محیط کم تأثیر آغاز می کند
بیومکانیک حرکت زمینی را تکرار می کند تا الگوهای راه رفتن مشتری را با دقت بیشتری نسبت به دویدن در آب بهبود بخشد
استقامت قلبی عروقی را بهبود می بخشد
بر تقویت عضلات تأثیر می گذارد
توانایی انجام طیف وسیعی از پلایومتریک را افزایش می دهد
سطح فشار خون را کاهش می دهد
سفتی مفصل را کاهش می دهد
توانایی انجام تمرینات را در چندین صفحه حرکت ارائه می دهد

تردمیل در ساخت استخر آب درمانی

HydroWorx دارای کمربندهای لاستیکی برای چسبندگی بیشتر هستند . می توان آنها را با کف پا یا کفش استفاده کرد. تردمیل ها از 1 مایل در ساعت تا سرعت 10 مایل در ساعت شتاب می گیرند ، و آنها را برای همه چیز از راه رفتن و دویدن تا دو سرعت ، جابجایی کناری ، بیدار شدن به عقب و کاریوکا مناسب می کند.

انواع مختلفی از استخرهای آب درمانی وجود دارد. از استخرهای کوچک برای استفاده مجرد تا استخرهای بزرگ برای تمرینات گروهی. درمانگران برای تسریع در بهبود عضلات در ورزشکاران و کاهش التهاب مفصل از استخرهای غوطه وری در آب سرد استفاده می کنند. استخرهای شیرجه آب گرم برای شل کردن عضلات استفاده می شود.

جدیدترین مدلهای ساخت استخر آب درمانی کنترل دقیق دما و شلنگ های مخصوص ماساژ را برای هدف قرار دادن عضلات خاص نیازمند به درمان ارائه می دهند. استخر با قابلیت ماساژ زیر آب به جلوگیری از تجمع اسید لاکتیک کمک می کند. که باعث کاهش درد و تسریع در زمان بهبود می شود. ماساژ همچنین می تواند روشی موثر برای کمک به افرادی که با درد مزمن درگیر هستند فراهم کند.

پله ها

بسیاری از استخرهای درمانی شامل پله هایی برای ارتقا access دسترسی ایمن برای کاربران دارای مشکلات حرکتی است. درمانگرانی که به طور مکرر با افراد مسن ، کودکان خردسال یا مشتریانی که آسیب جدی دارند کار می کنند. می توانند از استخر با کف متحرک استفاده کنند که ورود و خروج مشتری را از منطقه آسان تر می کند. به عنوان مثال ، استخر درمانی می تواند دارای کف کاملاً متحرک باشند. که می توانند در کمتر از 30 ثانیه بالا و پایین شوند تا ورود ایمن به جلسه درمانی امکان پذیر شود.

کنترل های قابل تنظیم عمق آب ، چه استاندارد و چه به عنوان یک ویژگی استخر درمانی اختیاری ، با امکان تنظیم آسان سطح آب استخر ، برای درمانگران سودمند است. این امر به یک درمانگر امکان می دهد با ایجاد جلسه ای متناسب با توانایی های فرد ، چند درصد از وزن مشتری را پشتیبانی کند.

دوربین های زیر آب از ویژگی های کلیدی ساخت استخر آب درمانی موثر در استخر هستند ، زیرا این امکان را برای درمانگران فراهم می کند تا فرم مشتری را کنترل کرده و از جلسه به جلسه پیشرفت کنند.  یا تنظیمات واقعی را انجام دهند. همچنین در حین کار با یک سری تمرینات ، مشتری ها می توانند از دوربین ها برای تأمین سطح اضافی بازخورد دیداری استفاده کنند.

ورزش های درمانی در ساخت استخر آب درمانی

ورزش های درمانی

به منظور مشاوره و یا خدمات ساخت استخر آب درمانی، ساخت استخر بتنی و یا ساخت استخر فایبرگلاس و یا خرید تجهیزات میتوانید (با مهندسین استخرچی در تماس باشید).

لوازم جانبی درمانی

علاوه بر ساخت استخر آب درمانی کاربردی ، گاهی اوقات از لوازم جانبی برای تقویت یک تمرین خاص استفاده می شود. لوازم جانبی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

دوچرخه ثابت
حلقه یا تسمه شناور
هالترهایی با قابلیت تنظیم وزن
وزنه های مچ پا
باله و نوک کوتاه نوک کوتاه
باندهای مقاومت و لوله
زنگ های دست و دست و پا زدن مقاومت
کیک بورد
رشته فرنگی
نوع ورزش های آبی درمانی نیاز مشتری به توانبخشی مورد نیاز وی ، محدودیت های جسمی و همچنین روش خاص درمان بستگی دارد. به عنوان مثال ، روش حلقه Bad Ragaz به استفاده از حلقه های شناور در اطراف گردن ، بازوها ، لگن و پاهای مشتری متکی است. برای آهسته دویدن در آب ، از کمربند شناور استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که مشتری در حالت ایستاده ای قرار دارد و سر خود را بالای آب قرار داده است.

چه چیزی باید مشتری ارائه دهد؟

مشتری آب درمانی باید لباس مناسب مانند لباس شنا یا لباس راحتی داشته باشد. که بتواند خیس شود. همچنین به مشتریان توصیه می شود که حوله ، روکش ، کفش برای محافظت از پاهای خود در قسمت استخر و یک بطری پلاستیکی همراه با آب آشامیدنی برای حفظ رطوبت بدن تهیه کنند.

مشتریانی که به لباس پوشیدن ، دوش گرفتن یا راه رفتن احتیاج دارند ، باید در طول جلسات درمانی خود مراقب داشته باشند. اگر مشتری کودک است ، ممکن است از والدین وی خواسته شود تا در جلسه شرکت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت استخر آب درمانی و اجرای آن امروز با ما تماس بگیرید.

برای دیدین کلیپ های آموزشی می توانید به صفحه آپارات استخرچی مراجعه فرمایید.

به منظور مشاوره و یا خدمات ساخت استخر آب درمانی، بتنی و یا فایبرگلاس و یا خرید تجهیزات میتوانید با مهندسین استخرچی در تماس باشید.

به کیفیت این محتوا امتیاز دهید!

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.