ساخت استخر در اهواز

ساخت استخر فلزی در اهواز

زیبایی استخر فلزی


امروزه اغلب مشتریان ما افراد شخصی هستند. ساخت استخر در اهواز ،ساخت استخر در شیراز ،ساخت استخر در اصفهان ،ساخت استخر در کرج و بطور کلی ساخت استخر در سراسر ایران عزیز . ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. تا استخر رویایی خود را داشته باشید.

هر سازه استخر با توجه به نوع زمین و منطقه جغرافیایی می تواند تغییر کند. مثلا در ساخت استخر در اهواز ،ماهشهر ،امیدیه ،آبادان ،بوشهر و شهر هایی از این دست با توجه به هم سطح بودن با دریا نوع خاصی از سازه تعریف میشود. ساخت استخر در اهواز به دلیل بالا بودن سطح آب های زیرزمینی مشکلاتی دارد.

که در زمان گود برداری در ساخت استخر در اهواز پس از گودبرداری آب زیر سطحی باید تخلیه شود. گاها زمین زهکشی می شود. از اینجاست که عملیات شروع ساخت استخر انجام می شود.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

در ساخت استخر در شهر اهواز چهار نوع استخر میتوان کارکرد که عبارتند از:

استخر های فایبرگلاس (یک پیشنهاد جذاب برای شما)

ساخت استخر در اهواز

ساخت استخر فایبرگلاس

طرفداران ساخت استخر فایبرگلاس در اهواز

قبل از اینکه به مزایای ساخت استخر فایبرگلاس در اهواز بپردازیم ، باید چیزی را روشن کنیم: همه استخرهای فایبرگلاس یکسان نیستند. مزایای زیر در مورد استخرهای فایبرگلاس با کیفیت بالا و تولید شده صدق می کند.

استخرهای فایبرگلاس بادوام هستند

یکی از مزایای اصلی داشتن استخر شنای فایبرگلاس این است که از داخل و خارج دوام دارند. ساختار و سطح استخر فایبرگلاس با کیفیت بالا می تواند تا زمانی که بخواهید دوام داشته باشد. به شرطی که از استخر خود به خوبی مراقبت کنید. به طور کلی ، استخر فایبرگلاس خوش ساخت می تواند بیش از 50 سال دوام داشته باشد.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

ساخت استخر در اهواز نگهداری کمی نیاز دارند

استخر فایبرگلاس

مدل های استخر فایبرگلاس

استخرهای فایبرگلاس واقعاً به همان اندازه که مردم می گویند نگهداری می شوند. بیایید استفاده از مواد شیمیایی را در نظر بگیریم. از آنجا که استخرهای فایبرگلاس دارای سطح غیر متخلخل هستند ، بنابراین مجبور نیستید مدت زمان زیادی را به تعادل مواد شیمیایی یا شستشوی دیوارها اختصاص دهید. همچنین لازم نیست نگران اسید شویی استخر ، تعویض آستر وینیل یا صرف کل روز برای وصله زدن سوراخ های آستر باشید.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

به علت شرایط آب و هوایی شهر اهواز ساخت استخر فایبرگلاس در اهواز گزینه خوبی می باشد.

 استخرهای فایبرگلاس مدت زمان طولانی و بدون نیاز به روکش دوباره کار می کنند

برخی از افراد متوجه می شوند که نیاز به استفاده مجدد از استخر فایبرگلاس خود دارند ، اما این بیست تا سی سال از زمان مالکیت استخر می گذرد. این را با آسترهای وینیل مقایسه کنید که تقریباً هر 5-9 سال یکبار باید تعویض شوند. و استخرهای بتونی که باید هر 10 سال با ترمیم و باز سازی سر و کار داشته باشید.

اگر استخر فایبرگلاس شما به خوبی نگهداری شود ، ممکن است هرگز مجبور نشوید که سطح استخر آن دوباره مورد بازسازی قرار گیرد. درصورت نیاز به سطح جدید ، می توان آن را با محصولی مانند ecoFINISH ، که یک پوشش پودر پلی اتیلن با دوام است ، ساخت استخر در اهواز در طیف وسیعی از رنگ ها ارائه می شود و می توان آن را با بافت های مختلف استفاده کرد.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

از دیگر مزایای ساخت این نوع استخر در اهواز آن می توان به

ساخت استخر فایبرگلاس در اهواز

نحوه نصب استخر فایبرگلاس

ساخت استخر در اهواز هزینه پایین ساخت و نصب آن

آنتی باکتریال و جلبک بودن

نصب کوتاه و یک روزه

قابلیت جابجایی

اشاره کرد که یکی از گزینه های مناسب برای ساخت استخر در اهواز می باشد.

استخر های بتنی

ساخت استخر بتنی در اهواز

استخر بتنی خانگی

مزایای ساخت استخر بتنی در اهواز

قابل تنظیم
با دوام
بسیار
قابل تنظیم
مزیت اصلی بتن قابل تنظیم بودن اندازه و شکل است. استخرهای بتنی این امکان را به شما می دهند. که اندازه ، شکل یا هر ویژگی دیگری را که به دنبال آن هستید سفارشی سازی کنید. اگر بخواهید می تواند به شکل ماشین باشد. که بسیار گران است اما به طور بالقوه قابل انجام است. هر چند من آن را توصیه نمی کنم.

ساخت استخر در اهواز از نوع بتنی انتخاب دیگری برای شما می باشد. با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه می تواند گزینه مفیدی برای شما باشد.

ساخت استخر در اهواز با دوام
استخرهای بتونی نیز مانند فایبرگلاس بسیار مقاوم هستند. لازم نیست ترس داشته باشید که اشیا تیز به ساختار استخر آسیب برساند ، که ضعف آسترهای وینیل است.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

به عنوان یک نکته جانبی ، گچ استخر (پوشش داخلی) به اندازه ساختار بتونی با دوام نیست و نیاز به دوباره کاری دارد ، که بخشی از هزینه طول عمر را تشکیل می دهد.

بتن هم خوب به نظر می رسد. شاید “زیبا” اولین صفت باشد که به ذهن خطور می کند ، اما بتن ظاهر کلاسیک استخر را فراهم می کند. لازم نیست نگران جوش خوردن یا جدا شدن آستر باشید ، و اگر در نگهداری استخر بتونی همگام باشید ، می توانید از بدترین لکه گیری و جلبک جلوگیری کنید.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید.

استخر های وینیل

وینیل

استخر های وینیل

مقرون به صرفه
تعمیر و نگهداری کم
گزینه های طراحی بی پایان
صاف به لمس
زمان نصب سریع
استخرهای وینیل آستر کم هزینه ترین انتخاب هستند.

اول اینکه هزینه آسترهای وینیل کمتر از سایرین است و باعث می شود از بین انواع استخرها به صرفه ترین گزینه تبدیل شوید. وینیل نسبت به فایبرگلاس یا بتن هزینه کمتری دارد.  این یک مزیت بزرگ نسبت به استخرهای دیگر است. بتن هم از نظر نصب و هم از نظر نگهداری گران است. فایبرگلاس از بتن مقرون به صرفه تر است. اما حمل و نقل آنها هزینه بر است و تعمیر استخر فایبرگلاس آسیب دیده می تواند گران باشد.

ساخت استخر در اهواز

استخرهای وینیل در ابتدا کمی ارزان تر از فایبرگلاس هستند و اگر نیاز به تعمیر آستر وینیل دارید ، به طور کلی قیمت آن از بتن یا فایبرگلاس بسیار کمتر است. شما باید در بعضی مواقع آستر وینیل خود را تعویض کنید ، اما در مقایسه با هزینه نصب مجدد استخر این نیز خیلی گران نیست.

هزینه کل استخر وینیل

به عواملی مانند اندازه و شکل استخر بستگی دارد. چه استخر روکار باشد و چه توکار ؛ نوع پوسته ، پمپ ها و تجهیزات فیلتراسیون ؛ نیازهای مراقبت و نگهداری طولانی مدت استخر ؛ خواه یک استخر سنتی باشد یا آب شور.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

وینیل به دارای هزینه نگهداری پایین تر است. همه استخرها به تعمیر و نگهداری احتیاج دارند ، بگذارید در این مورد صریح بگوییم ، اما مزیت استخرهای وینیل این است که آنها به اندازه نمونه های بتونی یا فایبرگلاس خود نیازی به نگهداری ندارند. آسترهای وینیل مدرن بسیار مقاوم هستند. وینیل یک سطح غیر متخلخل است. به این معنی که به اندازه یک استخر بتونی به مواد شیمیایی نیاز ندارد. سطح صاف وینیل همچنین باعث می شود آلاینده هایی مانند جلبک ها سخت تر شوند و در استخر شما را خراب نکنند.

در برخی مواقع باید جایگزین شود. با این حال ، هزینه یک بوش جدید را با هزینه ترمیم یک استخر بتونی مقایسه کنید. و خواهید دید که یک بوش وینیل نیز در طولانی مدت یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه است. وینیل (همراه با پوسته فولادی یا پلیمری) نسبت به استخرهای بتنی در برابر چرخه های یخ زدگی / ذوب که بر آب و هوای سرد تأثیر می گذارد ، آسیب پذیر نیستند. این امر به ویژه در صورت ساخت استخر در اهواز  که درجه حرارت بالایی دارد مهم است.

استخر های فلزی

ساخت استخر فلزی

نمایی از یک استخر فلزی

مزایا و معایب ساخت استخر در اهواز و استخر های فلزی

1. مناسب برای هر دو قسمت بیرونی و داخلی
فولاد ضد زنگ هم برای استخرهای سرپوشیده و هم برای استخرهای فضای باز مناسب است ، اگرچه به دلیل هدایت حرارتی بالا مخصوصاً برای استفاده در فضای باز مناسب است. هنگام قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، یک استخر از جنس استنلس استیل بسیار سریعتر از یک استخر معمولی گرم می شود و به لطف اثر عایق بودن فولاد ضد زنگ ، دمای آب را برای مدت طولانی تری حفظ می کند.

2. تطبیق پذیری عالی در طراحی و توسعه آن در ساخت استخر در اهواز

برنامه های افزودنی و یا تغییراتی حتی بعد از سال ها استفاده به راحتی قابل استفاده هستند. روکش استیل ضد زنگ برای نوسازی استخرهای قدیمی بسیار مناسب است. کاشی و سرامیک و سایر کارهای دیگر با احترام به استخر اصلی می توانند با عناصر فولاد ضد زنگ پوشانده شوند.

3. دوام و مقاومت در برابر خوردگی عالی

این نوع روکش از اتلاف آب جلوگیری می کند زیرا دارای آب بندی بسیار قوی است ، در برابر سرما مقاوم است و در اثر درجه حرارت شدید خسارتی نمی بیند.خصوصا در ساخت استخر در اهواز . به دلیل مقاومت زیاد در برابر اشعه UV دچار تغییر رنگ نخواهد شد.

4. پایدار و محترم به محیط زیست

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

فولاد ضد زنگ کاملاً قابل بازیافت است و بنابراین محیط را آلوده نمی کند.
معمولاً بازگشت سرمایه فقط یک سال نمایش است.

5. خصوصیات نچسب آن باعث بهداشتی بودن آن می شود.

سطوح فولادی ضد زنگ که به طور حرفه ای درمان می شوند ، غیر متخلخل و ضد عفونی کننده هستند و از تشکیل جلبک و قارچ جلوگیری می کنند. نگهداری از آن بسیار کم هزینه است و به تلاش و فداکاری بسیار کمی نیاز دارد.

ساخت استخر فلزی در اهواز

زیبایی استخر فلزی

6. تمایز و ظرافت به ارمغان می آورد

استخرهای از جنس استنلس استیل دارای سطحی صاف و یکپارچه هستند. ترکیبی از آب و فولاد ضد زنگ یک اثر نوری بسیار زیبا و ظریف فراهم می کند. فولاد ضد زنگ امکان شکل های شخصی را ارائه می دهد. هنگام طراحی استخرهای از جنس استنلس استیل محدودیتی برای خلاقیت وجود ندارد.

7. زمان ساخت کوتاه

مدت زمان ساخت استخر فولادی تقریباً بین 8 تا 12 هفته به طول می انجامد.
استخرهای از جنس استنلس استیل زیبا ، زیبا و بسیار بهداشتی هستند. آنها برای کسانی که می خواهند وقت کمی در نگهداری و تمیز کردن بگذارند ایده آل هستند. با قیمت کمی بیشتر از استخرهای معمولی اما با هزینه کمی برای تمیز کردن یا بازسازی ، در طولانی مدت ، استخر از جنس استنلس استیل ارزان تر از یک استخر سنتی عمل می کند.

خلاصه تصمیم گیری

استخرهای شنا ساخته شده از پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه ، فولاد ضد زنگ یا بتن نه تنها از نظر ظاهری بلکه از نظر ساختمانی نیز متفاوت هستند. استخرهای شنا ساخته شده از فولاد ضد زنگ با جوشکاری از ورق های برش خورده تولید می شوند.

جهت ساخت استخر در اهواز و انتخاب با ما همراه باشید.

این تقریباً هر شکل و اندازه را امکان پذیر می کند. اما اتصالات ، جوش ها و نقاط جوشکاری از طریق آب قابل مشاهده است. و: چیزی به نام زنگ زدگی وجود ندارد! فولاد ضد زنگ در معرض آب استخر شنا با مقادیر مختلف pH ، ضد عفونی کننده ها و بیش از همه کلریدها قرار دارد. اگر اینها از حد بارگیری بیشتر شوند ، حتی بهترین فولاد ضد زنگ نیز زنگ می زند. بنابراین ، مراقبت از آب در استخر از جنس استنلس استیل از اهمیت زیادی برخوردار است.

اگر به این موضوع خوب نگاه کنید ، فولاد ضد زنگ سالها لذت شما را می دهد. معایب: در مقایسه با سایر مدل های استخر ، استخرهای از جنس استنلس استیل معمولاً در محدوده بالاتر قیمت قرار دارند.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

بتن ماده دیگری است

که در ساخت استخر شنا استفاده می شود. این مزایا در آزادی طراحی استخر نهفته است ، زیرا بتن تقریباً به هر شکل دلخواه ریخته می شود. اما: با استخر بتونی ، فقط بدنه استخر استاتیک ساخته شده است. به یک پوست داخلی ضد آب و یک سطح نوری نیاز دارد. ضد آب بودن معمولاً با رنگ آمیزی یا پوشش رزین اپوکسی حاصل می شود. سطح نوری معمولاً توسط فویل یا پوشش موزاییکی تأمین می شود.

عایق کاری دیوار و کف جدا از خارج اعمال می شود. هنگام ریختن بتن ، قطعات نصب باید از قبل به صورت ضد آب ریخته شوند. در این مرحله ، ساخت حوضچه بتن باید توسط یک شرکت متخصص متخصص در این نوع کارها انجام شود. با توجه به زمان های مختلف پخت ، زمان ساخت حوضچه بتن ریخته گری بین شش تا هشت ماه است.

جهت ساخت استخر در اهواز و تصمیم گیری در رابطه با نوع استخر خود با ما همراه باشید.

استخرهای شنا پیش ساخته یا استخرآماده

RivieraPool از اکریلات اپوکسی در ترکیب با پلاستیک های تقویت شده با الیاف شیشه ساخته شده اند – همانطور که در هواپیماها یا کشتی سازی وجود دارد. این قدرت فوق العاده فایبرگلاس و مقاومت شیمیایی اکریلات اپوکسی را ترکیب می کند. این ماده به ویژه برای ساخت استخر شنا مناسب است زیرا استخرهای یک تکه ضد آب ، بسیار مقاوم در برابر هوا و نسبت به سرما و گرما حساس نیستند. میکروارگانیسم ها ، باکتری ها و جلبک ها به سختی روی سطح صاف قرار دارند و باعث تمیز کردن حوضه های GFK می شود.

در همان زمان ، می توان وسایل مربوط به قطعات فنی را قالب بندی کرد ، به عنوان مثال با دهانه های تخلیه کف ، نازل های ماساژ ، شافت نصب و لبه پشتیبانی از کرکره و پله ها. بدنه حوضچه. این اطمینان می دهد که دیوارها در برابر خنک شدن سفت و محکم مانده و عایق می شوند. استخر به صورت یک تکه به محل احداث منتقل شده و از قبل مونتاژ می شود که باعث کاهش زمان نصب در محل می شود. این استخرها را می توان از قبل پیکربندی کرد ، در کارخانه تولید می شود و نه در محل ساخت و ساز که اغلب تحت شرایط نامساعد قرار دارد. این امنیت سیستمی را فراهم می کند که می تواند به سرعت ساخته شود و سالها لذت و امنیت سرمایه گذاری را فراهم می کند.

 

برای دیدن کلیپ های آموزشی به کانال آپارات استخرچی مراجعه فرمایید.

جهت ساخت استخر در اهواز با گروه مهندسین استخرچی در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما