ساخت استخر در باغ

ساخت استخر در باغ

روش های مختلفی برای طراحی و ساخت استخر در باغ وجود دارد که یکی از رایج ترین آنها، ساخت استخر در باغ با بلوک است. اما روش های دیگری هم وجود دارد که در شرایط مختلف ممکن است انتخابی به مراتب بهتر باشد. در این مطلب همراه ما باشید تا به طور کامل با روش های مختلف ساخت استخر در باغ آشنا شوید.

انواع استخر رایج در باغ

دو نوع استخر در باغ ساخته خواهد شد که از لحاظ کاربری با یکدیگر متفاوت خواهند بود:

استخر کشاورزی

ساخت استخر کشاورزی در باغاین استخرها برای مصارف کشاورزی ساخته شده و کاربری آنها متفاوت خواهد بود. عمق، جنس استخر، سیستم های استفاده شده در این استخرها با انواع دیگر استخرها که برای شنا استفاده میشود متفاوت خواهد بود.
ما در مقاله ای دیگر، به طور کامل در مورد این نوع استخرها توضیح داده ایم، برای مطالعه آن میتوانید به صفحه ساخت استخر کشاورزی مراجعه کنید.

استخر شنا لوکس در باغ و ویلا

ساخت استخر لوکس در باغاین نوع استخر برای شنا استفاده میشود و مصارف تفریحی و درمانی برای افراد دارند. در ساخت این نوع استخرها از سیستم های تهویه و پمپاژ، سیستم های نورپردازی متفاوتی استفاده می شود. همچنین ممکن است جنس این نوع استخر هم با استخرهای کشاورزی متفاوت باشد.
از این نوع استخرها در باغ ویلاها و خانه های لوکس استفاده میشود که تاثیر زیادی در رشد قیمت و ارزش ملک مورد نظر دارد.

طراحی و اجرای استخر توسط تیم تخصصی استخرچی
02146087252
09120215694
02146087232

در ساخت استخرهای شنا در باغ یا ویلا، میتوان از استخرهای پیش ساخته یا فایبرگلاس و یا استخرهای بتنی استفاده کرد. این دو نوع استخر از لحاظ مختلف مانند شکل ظاهری، میزان مقاومت، هزینه ساخت و … متفاوت هستند و هرکدام در پروژه خاصی پیشنهاد میشود.

در حالت کلی استخرهای بتنی گران قیمت تر از استخر فایبرگلاس هستند. در پروژه هایی که کارفرما محدودیت قیمت دارد، بعد از تصمیم گیری در مورد ابعاد استخر، جنس آن مورد بحث قرار میگیرد و پیشنهاد ما استخرهای فایبرگلاس یا پیش ساخته خواهد بود.

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما