سرامیک کاری استخر

سنگ کاری استخر

سنگ کاری استخر


چرا باید سرامیک کاری استخر مهم است؟

سرامیک کاری در استخر

ترکیب سنگ و سرامیک کاری استخر

مزایای کاشی

سرامیک کاری استخر از مدت ها قبل به عنوان لایه نما و استفاده استخر شنا در نظر گرفته شده است. کاشی ها به دلیل ظاهر و دوام برتر بسیار مورد توجه قرار می گیرند. در سطح عملی ، تمیز کردن سرامیک کاری استخر نسبت به سطوح ارائه شده بر اساس سیمان مانند بتن سنگریزه ای که در استخرهای بتونی استفاده می شود آسان تر است و به نگهداری کمتری نیاز دارند.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

 

به طور کلی دو نوع کاشی به عنوان سرامیک کاری استخر وجود دارد. موزاییک های سرامیکی و موزاییک های شیشه ای. کاشی معرق معمولاً هر کاشی با اندازه زیر 100 میلی متر است. آنها به طور معمول با پشتی مشبك عرضه می شوند تا یك ورق كاشی ، به ابعاد حدود 300×300 mm ایجاد كنند.

 

موزاییک های استخر سنتی ، موزاییک های سرامیکی هستند. آنها قرن ها در استخرها مورد استفاده قرار می گیرند و آزمایش زمان را می کنند. کاشی کارها همچنین دوست دارند که آنها را تخته تخته کنند . زیرا بسیار خوب به استخرها می چسبند. اندازه آنها از 23 میلی متر تا 58 میلی متر است.

 

سرامیک کاری استخر شیشه ای در 10 سال گذشته برای استخرهای شنا ، آبگرم و ویژگی های آب محبوبیت پیدا کرده اند. از آنجا که از شیشه ساخته شده اند ، منافذ کاشی و سرامیک مشابه ندارند ، به این معنی که برای کاشی کاری ها باید مواد افزودنی اضافی لاتکس اضافه کنند تا به پوسته استخر بچسبند. سرامیک کاری استخرشیشه ای به طور کلی گران تر از موزاییک های سرامیکی برای خرید هستند. دلیل اصلی انتخاب کاشی معرق شیشه ای به دلیل طیف گسترده ای از رنگها و جلوه های ویژه آنها مانند “مروارید” و “کریستال” است.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

چرا از سرامیک کاری استخر Waterline استفاده کنید؟

کاشی های آبرسانی آخرین نما را برای استخر شما فراهم می کنند. از نظر زیبایی شناسی ، به شما امکان می دهد رنگ استخر و یا محیط استخر خود را تطبیق داده یا با آنها تضاد کنید. کاشی ها همچنین می توانند با استفاده از یک کاشی خط آبی به رنگ آبی تیره با فضای داخلی رنگ روشن ، به آبیتر شدن استخر کمک کنند. علاوه بر این ،سرامیک کاری استخر خط آب از داشتن یک ظاهر خشک و شسته شده بین مقابله و آبی که می توانید با اتمام رندر بدست آورید جلوگیری می کند.

در سطح عملی ، تمیز کردن سرامیک کاری استخر  نسبت به سطوح ارائه شده بر پایه سیمان مانند بتونه سنگریزه ای که در استخرهای بتونی استفاده می شود ، آسان تر است. کاشی های خطوط آب ، سهولت در تمیز کردن آلودگی هایی که روی دیواره های استخر در محل آب رسوب می کند ، بسیار افزایش می دهد.

در استخرهای فایبرگلاس ، کاشی های خط آب توهم ساخت استخر از بتن را ایجاد می کنند ، زیرا کاشی مترادف با استخرهای بتونی است. علاوه بر این ، آنها از پوشش ژل در برابر اشعه خورشید محافظت می کنند.

مزایای سرامیک کاری استخر کامل

سرامیک و کاشی استخر

نمایی از یک استخر زیبا

سرامیک کاری استخر کامل استخر مطمئناً به عنوان پایان عالی استخرهای بتنی در نظر گرفته می شود. کاشی ها بسیار بادوام هستند و همچنین گزینه های طراحی تقریباً بی حد و حصر را ارائه می دهند. ظاهری خارق العاده دارند ، نگهداری آنها آسان است و از همه مهمتر به دلیل نرمی ابریشمی که دارند روی پاهای شما ملایم هستند.

نحوه انتخاب کاشی های مناسب استخر

چه در حال ساخت یک استخر کاملاً جدید هستید و چه به راحتی به استخر موجود خود روحیه تازه ای می دهید ، انتخاب سرامیک کاری استخر مناسب استخر می تواند تصمیمی طاقت فرسا باشد. شما نه تنها باید در مورد گزینه کاشی کاری داخل استخر خود تصمیم بگیرید ، بلکه باید به فکر انتخاب کاشی برای قسمت استخر اطراف آن باشید. شما چیزی را می خواهید که متناسب با بودجه شما باشد ، با دوام باشد ، تمیز شود و البته عالی به نظر برسد!

برای کمک به شما در شروع به فکر کردن در مورد انتخاب سرامیک کاری استخر مناسب ، در اینجا 5 نکته برتر ما ذکر شده است.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

انتخاب نوع مناسب سرامیک کاری استخر

یکی از اولین تصمیماتی که هنگام برداشتن سرامیک کاری استخر جدید خود خواهید گرفت این است که مواد مورد نظر شما چیست. کاشی های استخر می توانند از نوع سرامیک و پرسلان ، شیشه یا سنگ طبیعی باشند.

سرامیک و پرسلن به طور سنتی در کاشی های استخر شنا انتخاب “خوبی” است و برای کسانی که بودجه سختی دارند بسیار مناسب است. کاشی ها را می توان با طرح های پیچیده با دست نقاشی کرد و یا به صورت موزاییک درآورد.

اگر به دنبال چیزی برای واقعی کردن فضای استخر خود هستید ، ممکن است تمایل بیشتری به انتخاب سرامیک کاری استخر شیشه ای داشته باشید. کاشی های شیشه ای در حالی که کمی گران تر از سرامیک و پرسلن هستند ، در هنگام تغییر نور و یا جاری شدن آب روی سطح آنها ، یک ویژگی واقعاً چشم نواز را لرزاند. کاشی های استخر شیشه ای نیز بسیار بادوام و غیر متخلخل هستند به این معنی که احتمال فرسایش ، کمرنگ شدن و تغییر رنگ آنها کمتر است.

برای کسانی که به دنبال سبک طبیعی یا مدیترانه ای تر هستند ، سرامیک کاری استخر سنگی گزینه بسیار خوبی است. آنها برای افزودن جلوه ای طبیعی و بافتی به طرح استخر شما بسیار مناسب هستند ، در حالی که به خصوص برای مناطق بزرگتر نسبتاً مقرون به صرفه هستند.

برای گزینه های بیشتر کاشی استخر شنا ، از شرکت استخرچی دیدن کنید.

انتخاب رنگ مناسب

وقتی انتخاب کردید مرحله بعدی انتخاب نوع رنگ کاغذ است. رایج ترین رنگ کاشی استخر آبی ، سبز و سفید است ، زیرا اینها نور و آب را به خوبی منعکس می کنند و استخرها را روشن و جذاب می کنند. اگر می خواهید به استخر عمق و بعد اضافه کنید ، رنگ های تیره یا مخلوط را انتخاب کنید یا یک ویژگی چشم نواز در استخر خود ایجاد کنید ، سعی کنید یک رنگ لهجه به طرح خود اضافه کنید.

هنگامی که در حال خرید سرامیک کاری استخر هستید فقط به یاد داشته باشید که کاشی ها به دلیل نور و تابش خورشید ، بازتاب درختان و سازه ها و هنگامی که در آب غوطه ور می شوند تغییر رنگ می دهند. بنابراین در انتخاب بین دو سایه بسیار شبیه به هم گیر ندهید!

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

3. کجا را کاشیکاری می کنید؟

کاشی کاری

سرامیک کاری دیواره استخر

هنگام چیدن کاشی های استخر خود باید مطمئن باشید که انتخاب شما باعث تحسین فضای استخر اطراف می شود. به همین دلیل ، مهم است که در مورد تمام موارد کاربرد کاشی در محدوده استخر خود از دیواره ها و کف استخر ، تا خط آب و لبه ها و منطقه عرشه اطراف خود فکر کنید.

کاشی خط آب اینها کاشی هایی هستند که در زیر لبه استخر شما قرار می گیرند تا سطح ایده آل آب را مشخص کنند. استفاده از سرامیک کاری استخر تزئینی روی خط آب یک روش ساده و ساده برای افزودن تم به استخر شماست.

کنار آمدن مقابله لبه یا مرز کل استخر است و از خط آب یا بالاتر از آن امتداد یافته است. مقابله معمولاً دارای مواد کاشی محتاط مانند سنگ است اما می تواند همه کاره باشد و از کاشی های شیشه ای موزاییک استفاده کنید تا جلوه ای از تجملات را افزایش دهد.

مراحل روش دیگر برای افزودن علامت لهجه به استخر خود افزودن کاشی های مختلف برای ایجاد مراحل است. همچنین می توان آنها را با کاشی های رنگین کمانی پوشاند و یا در سرامیک کاری استخر تاریک درخشید ، که شب نیز به عنوان یک راهنما عمل می کند.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

دیوارها و کف ها برای پوشاندن دیوارها و کف استخر خود می توانید چیزها را با یک کاشی کلاسیک و ساده نگه دارید ، یا می توانید با سرامیک کاری استخر تزئینی موزاییکی خلاقیت ایجاد کنید و بیانی را در استخر خود ایجاد کنید.
عرشه. اطراف استخر شما باید با کاشی یا مواد ضد لغزش با چسب بهتر مجهز شود. این امر به ویژه اگر کودکانی که در حوض استخر شما بازی می كنند بسیار مهم است.

4- نگهداری کاشی خود را بررسی کنید

فراموش نکنید که از تامین کننده خود در مورد بهترین روش تمیز کردن و مراقبت از سرامیک کاری استخر جدید خود بپرسید. اضافه کاری کاشی های شما به طور طبیعی باعث ایجاد لجن و تجمع می شود ، بنابراین مهم است که بدانید کدام پاک کننده ساینده یا مواد شیمیایی مثل کلر بدون آسیب رساندن به کاشی ها بهترین عملکرد را دارند.

5. بودجه خود را بشناسید

این ممکن است آخرین مورد در لیست ما باشد ، اما این یکی از اولین چیزهایی است که باید درباره آن تصمیم بگیرید و تصمیم بگیرید. درک اینکه چه مقدار باید برای کاشی های خود هزینه کنید ، از همان ابتدا شما را راهنمایی می کند.

ممکن است به شما این امکان را بدهد که بودجه خود را در جای دیگری هزینه کنید. ممکن است دریابید که ترجیح می دهید بودجه خود را به جای کاشی های تزئینی صرف یک ویژگی آب منحصر به فرد کنید ، یا از طرف دیگر نمی خواهید بودجه خود را برای سرامیک کاری استخر بیشتر کنید و پس از آن قادر نیستید که فضای سبز اطراف را به اتمام برسانید. استخر کاملاً جدید شما.

خواه به کاشی کاری استخر فعلی خود احداث کنید ، یا یک استخر سفارشی با یک فاکتور واو اضافه کنید ، یا فقط یک استخر ارزان قیمت بخواهید تا در تابستان خنک شود ، در Cityscapes بسته های متنوعی داریم.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

یکی از اولین عناصر طراحی که در استخر شنا در چشم شما جلب می شود ، سرامیک کاری استخر در امتداد خط آب و ویژگی هایی مانند آبگرم های بلند ، لبه های بی نهایت ، پرتو پیوند برجسته (دیواره های استخر) در بالای سطح آب است.

با این حال ، مواد همراه با سبک رنگارنگی که سرامیک کاری استخر به آبزی شما می بخشد ، مواد دو نقش عملکردی اساسی را برای دوام و نگهداری استخر مهم فراهم می کند.

 

بیایید دوباره شروع کنیم با اینکه سرامیک کاری استخر دقیقاً چیست. آنها از یکی از سه ماده موجود هستند: پرسلان ، سنگ طبیعی و شیشه. هر کدام یک صفحه سخت صاف و از قبل تشکیل شده است که ضخامت آن در حدود یک چهارم تا سه هشتم اینچ است.

کاشی و سرامیک کاری

کاشی شیشه ای استخر

بیشتر کاشی های استخر در یک ورق قرار می گیرند که وقتی روی دیوار استخر قرار می گیرند ، شش اینچ مربع اندازه دارند. هر ورق با چسباندن پشت کاشی یا با مش نایلون انعطاف پذیر تشکیل می شود. این ورق ممکن است حاوی یک کاشی بزرگ یا مجموعه ای از کاشی های کوچک باشد که یک موزاییک را تشکیل می دهد.

سرامیک کاری استخر دارای پشت توری است که باعث می شود کاشی راحت تر شود و به راحتی روی دیوارهای استخر اعمال شود. این ماده به اتصال کاشی به مواد چسبنده معروف به مجموعه نازک یا دوغاب کمک می کند تا آن را به دیواره های استخر ثابت کند.

 

پشتی مش روی ورق های کاشی استخر در قرارگیری آنها کمک می کند و به اطمینان از ایجاد خطوط یکنواخت بین آنها کمک می کند. دوغاب — درزگیر — این خطوط نازک را بین هر ورق کاشی پر می کند تا ظاهری یکدست و جذاب داشته باشد.

 

بیشتر اشکال سرامیک کاری استخر مربع یا مستطیل است. روی مجموعه های موزاییکی کاشی های کوچک که روی یک ورق مربع با هم قرار می گیرند ، ممکن است شکل های منحنی ، گرد ، کروی یا شکل هندسی دیگری داشته باشند.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

عملکرد سرامیک کاری استخر

مشخصه اصلی کاشی استخر دوام آن است. بر خلاف کاشی حمام یا آشپزخانه ، کاشی های استخر به طور خاص ساخته شده و آزمایش می شوند تا در برابر نور مستقیم خورشید ، تغییرات شدید دما ، قرار گرفتن مداوم در محیط آبزی و تماس مداوم با مواد شیمیایی سختی که برای حفظ آب استخر استفاده می شود ، مقاومت کنند.

ویژگی اصلی دیگر سرامیک کاری استخر این است که می توان آن را با فرچه پاک کرد. هنگامی که مقیاس مواد معدنی از آب سخت و بیوفیلم چسبنده از ضایعات حمام – ضد آفتاب ، روغن بدن ، تعریق – در محیط داخلی استخر تجمع می یابد ، سطح صاف و غیر متخلخل سرامیک کاری استخر امکان حذف تجمع ناخواسته را فراهم می کند.

نحوه و مکان کاشی استخر قرار داده شده است

سرامیککاری استخر

نمای ترکیبی کاشی سرامیک و سنگ

باند سرامیک کاری استخر خط آب تقریباً همیشه حداقل شش اینچ طول دارد. این ارتفاع شما را قادر می سازد تا سطح آب استخر را در نیمه راه تنظیم کنید. حدود سه اینچ کاشی بالای آب باقی مانده و نیمه دیگر غوطه ور است.

موقعیت سطح آب یک نگاه متعادل ایجاد می کند. همچنین از آنجا که اسکیمر یا سرریز استخر را برای پاک کردن بقایای شناور از سطح آب تسهیل می کند ، عملکردی نیز دارد.

این موقعیت همچنین به معنای فاصله پنج تا شش اینچی بین بالای محیط و آب استخر است که دسترسی راحت شناگران ورودی به استخر را تضمین می کند.

اکنون ممکن است در امتداد بخشهای خاصی از استخر ، نوار سرامیک کاری استخر بلندتر باشد. این بخشها دارای چیزی است که به عنوان پرتو پیوند برجسته شناخته می شود.

این تیر بخشی از دیواره استخر است که بیش از شش اینچ از سطح آب بالا می رود. به طور معمول 12 اینچ یا بیشتر با افزایش شش اینچی است

نمونه هایی از تیرهای پیوند برجسته شامل دیواره های آبگرم مرتفع ، بخشی از دیواره برای ویژگی های آب یا کناری استخر است که دو برابر دیوار نگهدارنده است.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

علاوه بر استفاده از کاشی به صورت عمودی پوسته استخر در بالای خط آب ، سازندگان اغلب از آن برای پوشش جذاب سطوح افقی مانند بالای دیوارهای سد آبگرم استفاده می کنند.

از سرامیک کاری استخر همچنین می توان برای برش یا لهجه لبه های پله ها ، نیمکت ها ، چهارپایه های میله ای و برآمدگی های برنزه استفاده کرد.

انواع کاشی استخر

سنگ کاری استخر

سنگ کاری استخر

بیایید نگاهی کلی به سه دسته اصلی سرامیک کاری استخر و برخی ملاحظات برای استفاده موثر از هر یک بیندازیم.

سرامیک کاری استخر چینی

کاشی های استخر چینی از مخلوط ریز و متراکم رسی ساخته شده اند که ممکن است حاوی ماسه یا سنگ پودر ، تخته سنگ ، سنگ مرمر یا شیشه باشد.

این ماده شکل گرفته و سپس یک لعاب – یک پوشش شیشه مانند – اعمال می شود. لعاب رنگ را فراهم می کند و باعث می شود سرامیک کاری استخر در برابر آب نفوذ ناپذیر باشد. سپس کاشی را در کوره کوره با درجه حرارت بالا می سوزانیم تا سفت شود.

کاشی های چینی نسبت به سرامیک کاری استخر سرامیکی خود که در حمام و آشپزخانه های خانگی مشاهده می کنید ، دارای تخلخل کمتری هستند. این بدان معناست که پرسلن از سرامیک قوی تر است و به همین دلیل از پرسلن به طور گسترده در ساخت استخر استفاده می شود.

از نظر قیمت ، کاشی پرسلان اقتصادی ترین است. تمام سازندگان استخر انواع گزینه های پرسلان را در انبار نگه داشته و در بسیاری از رنگ ها ، الگوها ، بافت ها و پوشش های براق و مات موجود هستند.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

سرامیک کاری استخر چینی در سبک های مختلفی ارائه می شوند. برخی حتی از شکل ظاهری سنگ طبیعی تقلید می کنند – و این کار را با قیمت پایین تری نسبت به ماده طبیعی انجام می دهند.

سنگ طبیعی در سرامیک کاری استخر

مواد کاشی های سنگی از بلوک های استخراج شده از انواع مختلف سنگ حاصل می شود. تخته سنگ ، گرانیت و انواع خاصی از تراورتن که به طور خاص تصفیه شده اند نمونه هایی از سنگ هستند که بسیار سنگین هستند.

 

جهت دیدن کلیگ های بیشتر به کانال استخرچی در آپارات مراجعه فرمایید.

جهت مشاوره و خرید انواع کاشی استخری و نصب تجهیزات استخر با گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های بتنی و فایبرگلاس در تماس باشید. 09120215694

به کیفیت این محتوا امتیاز دهید!

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.