نصب دستگاه ازن ژنراتور

رشد جلبک در استخر

انواع جلبک در استخر


آیا ازن برای شناگران ایمن است؟

 در نصب دستگاه ازن ژنراتور باید توجه داشت که ازن تولیدی محلول در آب pH خنثی است بنابراین pH به تجهیزات یا افراد آسیب نمی رساند. مقدار ازن اضافه شده به آب برای از بین بردن باکتری ها ، ویروس ها ، کیست ها ، کپک و اسپور کافی است ، اما برای انسان و حیوانات خانگی بی خطر و سمی نیست – دقیقاً مانند مقادیر کمی از سایر ضد عفونی کننده ها مانند کلر یا برم. اوزون موجود در هوا را می توان به راحتی از طریق بو در غلظت های 0.03 قسمت در میلیون (ppm) تشخیص داد. در صورت نصب و راه اندازی دستگاه ازن ژنراتور مناسب ، تمام ازن تولید شده در آب حل می شود و یا از ناخالصی های اکسید کننده آب شما استفاده می شود.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

 دستگاه ازن ژنراتور

نصب دستگاه ازن ژنراتور ایمنی ازن برای استریل تجهیزات بیمارستانی و آب استخر

 آیا نصب دستگاه ازن ژنراتور بر تعادل آب تأثیر می گذارد؟

 ازن دارای pH خنثی (حدود 7.0) است بنابراین بر PH تأثیر نمی گذارد. ازن فاقد کلسیم ، قلیایی و جامدات محلول است. بنابراین ، ازن بر تعادل آب تأثیر نمی گذارد. با اکسید کردن آنها در بالاترین حالت اکسیداسیون ، مقادیر کمیاب فلزات مانند آهن یا مس را از بین می برد. سپس آنها از آب رسوب کرده و توسط فیلتر شما به دام می افتند.

 آیا می توانم پمپ و فیلتر خود را بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور برای ساعات کمتری استفاده کنم؟

 ازن فقط هنگام کار پمپ به آب شما تزریق می شود. هرچه ژنراتور ازن (و پمپ و فیلتر) خود را بیشتر استفاده کنید ، کیفیت آب بهتر و کلر یا برم کمتری استفاده می کنید. در طول فصل شنا ، اگر بار شنا زیاد و روزهای گرم یا بارانی بیشتری وجود داشته باشد ، در حین نصب دستگاه ازن ژنراتور خود،مولد آن را راه اندازی کنید ، حداقل هشت ساعت در روز پمپ کنید و فیلتر کنید.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

آیا تغییر محسوسی در آب من یعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور ایجاد خواهد شد؟

 آره! حتما.  بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور هنگامی ازن برای اولین بار به آب استخر وارد می شود و در طول 72 ساعت اول ، آب استخر شما ممکن است کدر شود. ازن شروع به اکسید کردن تمام آن ذرات و فلزاتی می کند که مواد ضدعفونی کننده فعلی شما در استخر شما باقی می ماند.

وقتی این ذرات اکسید می شوند ، ذرات مرئی تشکیل می دهند که سنگین تر از آب هستند و رسوب می کنند. همچنین ، تکه ها یا قطعاتی از سلول ها وجود دارد که ازن آنها را از بین برده است. بنابراین ابری که می بینید مواد اکسید شده ، قطعات و قطعات سلول و رسوبات فلز است. مقداری از آلودگی و آوار موجود در آب بسیار اندک است و نمی تواند توسط فیلتر به دام بیفتد. این ذرات خاک با ابعاد کوچک دارای بار الکتریکی یا قطب ضعیفی هستند. از آنجا که تمام ذرات کثیف بار منفی دارند ، مانند دو آهن ربا یکدیگر را دفع می کنند.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

آنها آنقدر کوچک هستند که تحت تأثیر گرانش قرار نمی گیرند و بنابراین حل نخواهند شد. ازن این بارها را خنثی می کند ، که باعث می شود ذرات به اندازه کافی ذرات بزرگ ترکیب شوند تا توسط فیلتر به دام بیفتند. هنگامی که این ذرات اکسید ، خنثی و فیلتر شوند. آب “زلال و درخشان” مشخصی خواهید داشت که ممکن است قبلاً آن را تجربه نکرده باشید. علاوه بر این ، بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور و تزریق ازن عملیات اکسیدشدگی انجام می شود و دوباره به اکسیژن برمی گردد. این اکسیژن اضافه باعث بهتر دیده شدن ، احساس و حتی طعم آب می شود.

تغییر محسوس بعد از نصب دستگاه ازن

شفافیت و تغییر محسوس آب استخر بعد از  با تزریق ازن

بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور به چه نگهداری نیاز دارید؟

 ممکن است متوجه شوید که بعضی از کارهای معمول تعمیر و نگهداری استخر شما راحت تر است. یا نیازی نیست که انجام شود(مهم نیست). شاید فکر کنید بکواش و کیفیت تصفیه شما با عملکرد ازن متفاوت است. برای تعیین زمان و نحوه تمیز کردن یا شستشوی مجدد فیلتر ، لطفاً به توصیه های سازنده فیلتر بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور خود مراجعه کنید.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

معمولاً متوجه می شوید که باید “حلقه وان حمام” یا خط کف یا خط آب روی کاشی ها را نیز کمتر تمیز کنید. واحد  فقط به بازرسی گاه گاهی احتیاج دارد تا اطمینان حاصل شود که چراغهای کار در هنگام ساخت ازن روشن هستند و هنگام خاموش بودن پمپ ، خاموش هستند. از آنجا که بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور ،ازن بیشتر کارها را انجام می دهد ، به طور قابل توجهی کلر یا برم کمتری اضافه خواهید کرد. و با کارکرد ازن بعد ازنصب دستگاه ازن ژنراتور، ضد عفونی کننده کمتری ، استفاده می کنید. و به سبب آن مواد شیمیایی تنظیم کننده pH کمتری استفاده خواهید کرد.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

چه مواد شیمیایی را نباید بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور استفاده کرد؟

اصولاً تمام مواد شیمیایی که با سایر ضدعفونی کننده ها مانند کلر یا برم استفاده می کنید با ازن سازگار هستند. البته استفاده از ازن میزان کلر یا برم مورد نیاز را کاهش می دهد. اکثر مواد ضدعفونی کننده (ترکیبات کلر و برم) دارای PH بالا یا پایین هستند. بنابراین ، هنگام استفاده از کلر یا برم ، باید یک ماده شیمیایی تنظیم کننده pH (اسید یا خاکستر سودا) برای جبران آن اضافه کنید.بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور   دفعات افزودن مواد شیمیایی و فیلترها را کاهش پیدا می کند.

از هیپوکلریت قرمز استفاده نکنید زیرا این ماده حاوی منگنز است که با ازن اکسید می شود. با این حال ، برخی از ضد عفونی کننده های پلیمری با طیف گسترده که ماده فعال آنها پلی هگزاماتیلن بیگوانید با ازن سازگار نیست. ازن بخشی از پلیمر بیگوانید را اکسید کرده و از بین می برد ، و سپس رسوبی تاریک ایجاد می کند که ممکن است فیلترها را مسدود کرده و دیواره های استخر و کف آن را لکه دار کند. استخرچی استفاده از این محصولات را بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور اکیدا توصیه نمی کند. در صورت استفاده از ضد عفونی کننده های پلیمری ، از نظر محتوای شیمیایی برچسب بزنید.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

تداخل مواد شیمیایی با دستگاه ازن ژنراتور

تداخل ممنوعه مواد شیمیایی با نصب دستگاه ازن ژنراتور

 آیا من هنوز به جلبک کش احتیاج دارم؟

 اول ، درک کنید که جلبک ها هیچ بیماری ایجاد نمی کنند. با این حال ، جلبک ها می توانند مکانی برای پناه دادن به باکتری ها باشند ،  لغزنده و آزار دهنده هستند. فقط بد به نظر می رسد با همه مواد قابل اکسید شدن دیگر (مانند باکتری ها ، ضایعات شناگران ، روغن آفتابگردان و غیره) در آب ، ازن احتمالاً فقط فرصتی برای از بین بردن جلبک های نزدیک به انژکتور ازن پیدا می کند. جلبکهایی که روی دیوارها یا کف آنها رشد می کنند توسط ازن از بین نمی روند.

این یکی از دلایلی است که بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور باید مقدار کمی کلر یا برم به آب اضافه شود تا از رشد جلبک محافظت کند. همچنین ، به یاد داشته باشید که ازن در بهترین حالت فقط برای چند دقیقه در آب می ماند. هنگامی که تجهیزات گردش خون و ژنراتور ازن خاموش هستند ، ازن باقیمانده ای در آب باقی نمی ماند.  خاموشی پمپ ممکن است 16 تا 18 ساعت در روز باشد. بنابراین ، باقیمانده کلر یا برم که همیشه در آب نگهداری می شود باعث جلبک ، از بین بردن و محافظت از جلبک ها می شود.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

همچنین باعث تخریب آمونیاک ، ضایعات شناگر ، روغن ها و غیره می شود. اگر از استخر به درستی نگهداری کنید ، جلبک نخواهید داشت. این که از ازن ، کلر یا ضدعفونی کننده دیگری استفاده می کنید درست است. بیشتر جلبکها با ازن سازگار هستند. با این حال ، حتماً قبل از انتخاب جلبک کش ، به تکنسین خدمات استخر یا فروشنده استخر حرفه ای خود بگویید که یک ازن ساز دارید.

رشد جلبک در استخر

انواع جلبک در استخر

آیا من هنوز هم نیاز به “شوک” استخر خود دارم؟

شوک می تواند به معنای افزودن یک مگادوز کلر (فوق کلره) یا افزودن یک ماده شیمیایی برای درمان آب  باشد. هدف نهایی پاکسازی آب از آمونیاک ، ترکیبات حاوی نیتروژن و ضایعات شناگر است. ازن به اندازه کافی در آب نخواهد بود تا کاملاً اینها را اکسید کند. بنابراین بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور ، برای از بین بردن مقدار کلر باقی مانده ، باید به آن تکیه کنید. اگر کلر باقیمانده آنها را از بین نبرد ، در این صورت باید با یک ترکیب ضد شوک غیر کلر اکسید شوید یا باید فوق العاده کلر بزنید.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

هر دوی این روش ها باعث تخریب آمونیاک ، ترکیبات حاوی نیتروژن و ضایعات شناگران می شوند. با این حال ، کلر این مزیت را دارد که می تواند باکتری ها را نیز از بین ببرد. برم آمونیاک و ترکیبات حاوی نیتروژن و ضایعات شناگر را از بین نمی برد. اگر در حال پاکسازی با برم هستید ، باید با کلر یا شوک غیر کلر شوک بزنید. شوک به استخر را میتوانید نصب دستگاه ازن ژنراتور انجام دهید. 

بعد از یک سانس شلوغ در استخر باید کار خاصی انجام دهم؟

 تعداد زیادی از افرادی که به هر استخر وارد می شوند به سرعت از تمام مواد ضد عفونی کننده موجود ، چه ازن ، کلر برم ، استفاده می کنند. داشتن کمی کلر یا برم اضافی در آب از محافظت در برابر آن جلوگیری می کند. بنابراین ممکن است بخواهید یک یا دو روز قبل از مهمانی کلر زیادی به آب بزنید.

مواد شیمیایی کلرزنی را طبق برچسب سازنده اضافه کنید. اگرچه ممکن است فقط از 0.5 تا 1.0 ppm کلر استفاده کرده باشید. سطح کلر مورد قبول برای محافظت 1.0 تا 3.0 ppm است. سطح کلر در آب شما در هنگام کلرزنی فوق العاده می تواند از 3.0 ppm فراتر رود ، با این حال ،  شناگران نباید تا زمانی که سطح کلر زیر 3.0 ppm باشد ، وارد آب شوند.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

اگر از برم استفاده می کنید ، مشابه کلر ،برم اضافه کنید. یا یک دستورالعمل شیمیایی برای درمان شوک غیر کلر استفاده کنید. اگرچه ممکن است فقط از 1.0 تا 2.0 ppm برم استفاده کرده باشید ، اما محدوده محافظت شده برای برم 2.0 تا 4.0 ppm است. تا زمانی که سطح برم زیر ppm 5.0 نباشد ، شناگران نباید وارد آب شوند. همچنین ممکن است ایده خوبی باشد که پس از یک پایان سانس استخر یا استفاده تعداد زیادی شناگر از آب ، کلرزنی کنید. کلر یا شوک اضافی بلافاصله تمام زباله های شناگران را از بین می برد.

آیا ژنراتور ازن من به لایه ازن کمک خواهد کرد؟

لایه ازن

لایه ازن

 ازن حاصل از سیستم ازن استخر شنا چیزی به جو یا لایه ازن اضافه نمی کند. با تزریق صحیح به آب ، هیچ ازنی به جو وارد نمی شود. حتی اگر وارد جو ما شود ، مثل قطره ای در اقیانوس است. همچنین ، ازن باید 9 تا 18 مایل به بالا منتقل شود. لایه ازن که ممکن است در مورد آن شنیده باشید لایه ای اکسیژن و ازن است که در استراتوسفر تحتانی بین ارتفاعات 9 تا 18 مایل واقع شده است.

این ازن تقریباً به طور کامل از تجزیه اکسیژن (O2) به وسیله دو اشعه ماوراlet بنفش خورشید (اشعه ماورا UV بنفش خورشید) به دو اتم اکسیژن (O) تقسیم شده و سپس با اکسیژن مولکولی (O2) ترکیب می شود و ازن (O3) تشکیل می شود.

ازن اتمسفر با جذب اشعه ماورابنفش خورشید با طول موج بین 240 تا 320 نانومتر (نانومتر) تولید می شود. که در غیر این صورت به سطح زمین منتقل می شود. نقشی اساسی برای زمین دارد. این اشعه  آفتاب باعث سوختگی پوست انسان میشود. علاوه بر این ، بروز سرطان پوست با شدت نور UV 290 تا 320 نانومتر از نظر آماری ارتباط دارد.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

 چگونه می توان فهمید که ازن به اندازه کافی برای سرویس بهداشتی مناسب وجود دارد؟

پاسخ به این سوال می تواند دشوار باشد. به دلیل متغیرهای متعددی مانند دمای هوا ، دمای آب ، رطوبت و میزان بار آب ، متخصصان نتوانسته اند حداقل یا حداکثر سطح ازن را در آب استخر ایجاد کنند. دارندگان استخرهایی که چند فصل از کلر برم استفاده می کنند می دانند که در یک فصل یا سال چه مقدار ضدعفونی کننده استفاده می کنند.  نصب ازن ژنراتور در این استخرها منجر به کاهش چشمگیر میزان ضدعفونی کننده شیمیایی مورد استفاده شده است.

بعد از نصب ازن ژنراتور هرچه ازن هر روز بیشتر کار کند ، کاهش مواد ضد عفونی کننده شیمیایی نیز بیشتر می شود. دارندگان استخر از استفاده از ضد عفونی کننده 50 تا 90٪ کاهش یافته اند. پس انداز شما ممکن است براساس فاکتورهای استفاده از استخر متفاوت باشد. با آزمایشات لازم ، بهترین اطلاعات موجود از صنایع دیگر مانند آب آشامیدنی ، برج های خنک کننده آب و آزمایش های گسترده آزمایشگاهی به دست آمده است. 

ازن به دلیل گرانی کمتر از سایر مواد ضد عفونی کننده مانند کلر و برم فروخته نمی شود. مقدار آن در صافی و درخشش آب استخر ، از بین بردن پوست خشک و خارش دار است که مواد شیمیایی می توانند حساسیت قرمزی چشم را به وجد آورد و لباس شناگر را بی رنگ کند. از دیگر مزایای مهم آن می توان به کاهش نگهداری استخر بتنی و فایبرگلاس و کاهش قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی سمی در ذخیره سازی ، استفاده و شنا اشاره کرد.

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

چرا باید به استخر یا آبگرم ازن تزریق کرد؟

معمولاً دارندگان استخر نگران اثرات مضر کلر هستند. آن ها علاقه مند به تبدیل از سیستم های کلر یا مواد شیمیایی و یا کلر سازهای نمک هستند.

معمولا استفاده کلر در استخرهای گرم یا جکوزی ها می تواند مضر باشد. زیرا منافذ پوست با آب گرم باز می شوند و کلر به بدن وارد می شود. مقامات بهداشتی در کشورهای جهان اول بر روی سطح باقیمانده 2.5 تا 3 ppm (واحد در میلیون) کلر در استخرهای عمومی برای بهداشت موثر تأکید دارند. در این سطح بوی کلر بسیار مشهود و ناخوشایند و ناسالم است. حتی اگر آب تصفیه شود! با قرار دادن ازن در سیستم گردشی ، می توان سطح کلر را به میزان 1 ppm رساند.

در این حالت آب تصفیه شده و برای شنا و استحمام ایمن است. غالباً شناگران حرفه ای از شنا در استخر كلردار خودداری می كنند. و استخرهای المپیك به همین نصب آن مهم بوده و دارای سیستم دستگاه ازن ژنراتور هستند.

 بسته به هزینه برق یا مواد شیمیایی و میزان گردش / زمان پمپاژ ، بعد از نصب ازن ژنراتور پس از  استهلاک بازگشت سرمایه ای بعد از 2 یا 3 سال دارند. بنابراین بسیار مقرون به صرفه خواهند بود.

ضرورت استفاده از ازن در آبگرم

صرفه جویی در مصرف بالای کلر  بعد از نصیب دستگاه ازن ژنراتور در آبگرم بوسیله تزریق جکوزی

 برای استخر خود به چه اندازه و چه سیستم ازنی نیاز دارم؟

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

 انتخاب سیستم قبل از نصیب دستگاه ازن ژنراتور

  •  زمان کارکرد و خروجی پمپ سیرکولاسیون.

به طور کلی اگر خروجی پمپ 1000 لیتر در ساعت باشد ، یک گرم در ساعت ازن برای سالم سازی جریان عبوری کافی است.

  •  دمای آب (هرچه سردتر باشد بهتر است).

  •  تعداد دوش ها در استخر

  •  قابلیت یا اثربخشی سیستم القا و اختلاط گاز ازن

(یک مولد ازن 1000 میلی گرم در ساعت با یک سیستم اختلاط کارآمد می تواند به اندازه یک مولد 5000 میلی گرم در ساعت و یک سیستم اختلاط ناکارآمد موثر باشد). ازن ، به عنوان یک گاز ، باید با استفاده از ونتوری به طور مداوم در جریان آب تزریق شود و سپس قبل از ورود به استخر کاملاً با آب مخلوط شود.  باید زمان تماس کافی برای مخلوط شدن ازن با آب و واکنش قبل از ورود به استخر وجود داشته باشد. (هرچه طولانی تر ، بهتر).

 عوامل وابسته خروجی واقعی ژنراتور ازن و اثربخشی آن بعد از نصیب دستگاه ازن ژنراتور

استفاده از اکسیژن محیط

  • سیستم هایی که از اکسیژن جوی به عنوان منبع تغذیه استفاده می کنند ، در رطوبت بالا خروجی کمتری ایجاد می کنند. جریان هوای تعیین شده توسط ونتوری باید با ژنراتور ازن مطابقت داشته باشد. بنابراین پیشنهاد به استفاده از یک دستگاه اکسیژن ساز در حین نصب ازن ژنراتور بهره برد.

نصب و انتخاب (سیستم های دستگاه ازن ژنراتور خانگی معمولاً بین 3 تا 5 لیتراکسیژن در دقیقه نیاز دارند).

مکش ونتوری(لوله تزریق ازن)

  • تحت تأثیر تمیزی نصب فیلتر یا فشار برگشتی ناشی از دستگاه ازن ژنراتور است.

استفاده از مقداری کلر بعد از نصیب دستگاه ازن ژنراتور

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

استفاده از قرص کلر

استفاده از قرص کلر یا برم برای مکمل بعد از نصیب دستگاه ازن ژنراتور

  • بین سیستم بعد از نصیب دستگاه ازن ژنراتور و کلر موجود در استخر رابطه مستقیمی وجود دارد. به طوری که با کاهش میزان کلر به زیر یک ppm مقدار مصرف ازن هم بالا می رود.

خاموشی پمپ سیرکولاسیون بعد از نصیب ازن ژنراتور

  • اگر پمپ برای مدتی بعد از نصب ازن ژنراتور در روز کار نکند مثلا یک روزخاموش باشد، و ازون وارد آب نشود،حتما باید به آب مواد ضدعفونی کننئه مثل کلر و یا بروم تزریق کرد.

 پارامتر شکل استخردر (نصب دستگاه ازن ژنراتور)

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

شکل استخر

شکل استخر و تاثیر پذیری بعد از استفاده از قرص کلر یا برم برای مکمل بعد از نصیب دستگاه ازن ژنراتور

  • ممکن است لازم باشد بعد از نصب ازن ژنراتور به استخر کلر زد. با توجه به گوشه ها و فرمت نقشه استخر مقدار آبی همیشه میتواند در تله گرفتار شده باشد. بنابراین گردش آب در آن نقاط دچار اختلال میشود. البته درباره استخر های مربعی و مستطیلی استاندارد صادق نیست.
  • پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

خلاصه

به عنوان یک قاعده کلی 1000 میلی گرم در ساعت در یک فضای مناسب خشک با یک سیستم تزریق و مخلوط کردن آن با کلر  ، 8 ساعت در روز در دمای طبیعی ، با 15% استفاده از مواد شیمیایی نظیر کلر و 2 یا 3 دوش در روز برای استخر 50000 لیتری مناسب است. بنابراین یک استخر 100000 لیتری در شرایط مشابه شکل استخر و تاثیر پذیری بعد از استفاده از قرص کلر یا برم برای مکمل بعد از نصیب دستگاه ازن ژنراتور به 2 گرم ازن در ساعت نیاز دارد.

 مقدار نگهداری بعد از نصب دستگاه ازن ژنراتور

 مولد ازن باید تمیز و در جای خشک و خنک نگهداری شود. خطوط گاز و آب باید به طور منظم از نظر نشت و انسداد بررسی شوند. شیرهای برگشتی و میکسرهای استاتیک (در صورت نصب) باید مرتباً بررسی شوند.

فیلم آموزشی مشخصات نصب دستگاه ازن ژنراتور برای دیدن فیلم های بیشتر میتوانید به آپارات استخرچی مراجعه کنید.

نصب دستگاه ازن ژنراتور بر دو نوع استکه عبارتند از:

نصب دستگاه ازن ژنراتور کرونا دیس شارژ

نصب دستگاه ازن ژنراتور با استفاده از لامپ یو وی

پیشنهاد استخرچی جهت استفاده بهینه و شفافیت آب نصب دستگاه ازن ژنراتور است. جهت مشاوره و سفارش با ما همراه باشید.

به کیفیت این محتوا امتیاز دهید!

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.