هتل های جزیره ای

هتل های جزیره ای

هتل های جزیره ای


در ادامه به معرفی هتل های جزیره ای می پردازیم که دارای استخر های طبیعی و خاص هستند. این تفریح گاه ها بعضا خصوصی بوده و هزینه اجاره یک شب در آن ها به هزاران دلار می رسد.

جزایر خصوصی

هتل های جزیره ای دراندونزی

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

هتل های جزیره ای BAWAH ، اندونزی

سرمایه دار مستقر در سنگاپور ، پنج سال پیش در حالی که در مجمع الجزایر ریائو اندونزی قایقرانی می کرد ، به این مجموعه  شش جزیره غیر مسکونی علاقمند شد به طور یکجا این مجموعه را خریداری کرد. اسن جزایر دارای سه تالاب و 13 ساحل می باشد. Bawah در ژوئیه سال 2017 افتتاح شد ، یکی از مهیج ترین مخفیگاه های جدید جهان است: از راه دور ، زیبا و دارای سیاست های زیست محیطی خاص می باشد.

می توان روزها را به کوهپیمایی در جنگل های بارانی پر از پروانه ، سرنشینان روی مرجان های صورتی ، بنفش و آبی برقی در کایاک های دیدنی ، غواصی با دلقک ماهی ، ماهی ماشه ای ، طوطی ماهی و در صورت خوش شانس بودن لاک پشت های سبز و شنا کردن در استخر های طبیعی سپری کرد. و در انتها در جکوزی های طبیعی ریلکس کنید. جایی که درمانهای روزمره با الهام اززیبایی های اندونزی در این هتل های جزیره ای گنجانده شده است.

36 ویلا ، که 11 ویلای آن در آب قرار دارند ، از چوب ساج بازیافتی و بامبو محلی ساخته شده اند و با فضای داخلی کاملاً روستایی ، بالکن ها ، تخت های سایبان سفید و حمام های مسی چکش خورده . جایی که دسته زیادی از لوسترهای چتر دریایی در اتاق غذاخوری کشیده شده اند و یک هشت پا مخروطی ساخته شده از خط ماهیگیری دور انداخته بالای نوار آویزان است. هوا آفتابی و کاملاً معتدل است:

غذاهای دریایی زرد درخشان لکسا ، ریزوتوی گوش ماهی لیمویی و سالادهای زینگی که از 800 متر مربع باغ های ارگانیک برداشت می شوند. پس از تاریکی هوا ، ستاره ها در مسیرهایمختلف شما را متوقف می کنند ، خلیج نقره ای که نه با مهتاب بلکه با درخشش راه شیری روشن می شود.

هتل های جزیره ای

هتل های جزیره ای مستقر در آمریکا

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

GLADDEN ، BELIZE

این احتمالاً یکی از مخفی ترین جزایر تفریحی است که در آمریکا وجود دارد. مکانی که احساس می کنید شما تنها فرد روی کره زمین هستید. جغرافیای گلادن همان چیزی است که صاحب آن کریس کرولوو را مجذوب خود کرده است: دو جزیره حلقه دار حرا ، یکی در مقابل دیگری ، نیم ساعت رانندگی با هلی کوپتر از بلیز سیتی بر فراز بزرگترین صخره مانع از نیمکره غربی. Krolow یک ویلا در جزیره اول قرار داده و کارکنان را به قسمت دوم هستند. مهمانان روی نقطه کوچک رابینسون کروزو تنها می مانند تا از خانه زیبا و الهام گرفته از مایان را حس کنند.

روی تخت یک روزه کنار استخر دراز بکشند یا در آب فیروزه ای غوطه ور شوند. اما آشپز ، مدیر و دربان در کمتر از دو دقیقه سواری با قایق در خدمت شما هستند. چراغ حریم خصوصی وجود دارد که اگر مهمان آن را روشن کند ، ماسور آبگرم برای ماساژ در پالاپا آماده می شود یا کبابی برای شام خرچنگ منجمد و سالاد باغ سرو می شود. از تراس پشت بام ، کوه های مایا از دور خود نمایی میکند. این مکان در یک تفریح گاه دریایی محافظت شده می باشد.

برای محافظت در برابر کوسه ها و نهنگ ها و غلاف توری وجود دارد. تور لیدر  می تواند گشت و گذار در سرزمین اصلی (خرید در Placencia ، گشت و گذار در ویرانه های مایا) را ترتیب دهد ، اما معقول ترین کار این است که فقط سر جای خود بنشینید. این مخفی ترین تفریح گاه جزیره آمریکای مرکزی است. این هتل های جزیره ای است که لئوناردو دیکاپریو عاشق آنست.

هتل های جزیره ای VOAVAH ، مالدیو

اقامتگاه تفریحی

هتل های جزیره ای تفریحی وآواه

Four Seasons که پیش از این به دلیل اداره یکی از دوست داشتنی ترین هتل های مالدیو (لاندا جیراوارو) شناخته شده بود ، با افتتاح Voavah همه چیز را خاص تر کرد. در داخل خانه اصلی و ویلا ، بافت هایی مانند مس ، چرم و چوب خیزران با چوب درخت گل رز و چوب ماهون مخلوط شده است. سبدهای ماهیگیری بافته شده در مالزی و ویتنام به عنوان لامپ و میزهای کناری  مورد استفاده قرار گرفته اند و آینه های راجاستانی و نیمکت های ساج جاوا در آن قرار دارد.

یک اتاق تختخواب سفارشی برای کودکان روی نیم طبقه وجود دارد. این در Baa Atoll ، هتل های جزیره ای جهانی  یونسکو است ، بنابراین بهترین غواصی در جهان را می توانید تجربه کنید.

اما شگفتی هایی نیز وجود دارد. یک قایق بادبانی میهمانان را به  به اقیانوس منتقل می کند ، جایی که تعدادی از لاک پشت ها و پرتوهای مانتا قابل مشاهده است. تفریحات آبی شامل X-Jetblades ، جت اسکی ، Seabobs و Bubblemakers هستند.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

هتل های جزیره ای CEMPEDAK ، اندونزی

اقامت گاه سمپداک

اقامت گاه سمپداک

دلفین های کمیاب Irrawaddy از میان آب شنا می کنند و سمورهای دریایی در گشت و گذارهستند. Cempedak جایی است که حیات وحش در آن خودنمایی می کند. 20 ویلای آن ، در سراسر ساحل ناهموار و از طریق فضای داخلی جنگلی مملو از درختان سر به فلک کشیده انجیر و پاندان ، حاصل تفکر هتلدار آندرو دیکسون است که یک دهه پیش جزیره نیکوئی را در همان مجمع الجزایر راه اندازی کرده است.

تعهد دیکسون به محیط زیست به معنای صفحات خورشیدی ، زباله های پلاستیکی صفر و بدون تهویه هوا است. از بامبو اندونزیایی (رشد سریع و دارای مقاومت کششی قوی تر از فولاد) برای ساخت استخر ، راهروهای برجسته  و رستورانی که در ساقه های موج مانند به اقیانوس کشیده شده استفاده شده است.

سقف های کاهگل منحنی که به شکل بومرنگ ذوب شده است ، جلوه ای سورئال را ایجاد می کنند. مبلمان بازسازی شده ساج در کنار پارچه هایی با رنگ خاکی قرار دارد ، در بالکن ها نرده هایی با طرح بامبو با طرح های اسکلتی وجود دارد.

وعده های غذایی تعیین می شود ، رپرتوار آشپز میانه ای دیکا از کاری ماهی گرفته تا دسته های پنکیک آناناس و زنجبیل را شامل می شود. خیزران بامبو (cachaça با چای سبز و نوشابه) بهتر است هنگام غروب خورشید در Dodo Bar نوشیده شود . در شبهای دارای ابسیدین ، ​​یک تلسکوپ می تواند نگاهی اجمالی به حلقه های زحل داشته باشد

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

جزیره لاک پشت ، فیجی

اقامتگاه فیجی

اقامتگاه فیجی

چهل سال پیش ، ریچارد ایوانسون ، مجری تلویزیون  آمریکا در یک بار در شهر نادی فیجی نشسته بود که غریبه ای از او پرسید “آیا می خواهی جزیره ای بخری؟”  اوانسون این کار را کرد. وی کارگران روستاهای مجاور را برای ساخت 14 باره و تراشیدن مسیرهای داخلی جنگل استخدام کرد و هزاران درخت کاشت. اولین میهمانان در اوایل دهه 1980 بازدید کردند ، اما امسال شاهد دیزاین فضای های داخلی است. اتاق ها با حجاری های سنتی و پارچه های قبیله ای توسط الكساندرا پوآنارو-فیلپ ، طراح فرانسوی-فیجی ، تزئین شده اند. تعهد به پایداری در تمام مدت وجود دارد.

قاب های تختخواب ، میزهای قهوه و تختخواب های شبانه از تنه درختان جمع شده در جنگل های جزیره تراشیده می شوند. کوسن های بافته شده و حصیرهای کف از کف خرما و نارگیل استفاده می کنند ، چراغ ها از چوب های دریایی ساخته می شوند و پرده ها برای پوشاندن تختخواب ها قابل بازیافت انتخاب می شوند. اما هنوز هم آشنا به نظر خواهد رسید. این هتل های جزیره ای برای ماجراجویی در زمین به اندازه کافی بزرگ است.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

دوچرخه سواری کوهستان ، اسب سواری، غواصی و ماهیگیری در اعماق دریا را در خود جای داده است. شام در یک میز مشترک سرو می شود و سرآشپز بنی ناسائومالومو به طور فصلی از باغ های ارگانیک خود تهیه می کند. پس از آن می توانید در یک مراسم کاوا شرکت کنید: نوشیدنی ملایم یک کپسر شب را ایجاد می کند. این یک لحظه خاص برای شماست.

هتل های جزیره ای کوکوومو ، فیجی

اقامتگاه کوکوم

هتل های جزیره ای کوکوم

در حاشیه مجمع الجزایر کاداوو واقع شده است که توسط صخره بزرگ اسطرلاب ، یکی از بزرگترین و بی عیب ترین صخره های جهان ، دور از جمعیت سرزمین اصلی احاطه شده است.  تشک و مجسمه های سنتی – و دارای باغ های محصور با عطر و بوی فرانجیپانی است. کوکومو شاهکار املاک استرالیا ، لانگ واکر ، تنها هشت ماه پیش افتتاح شد. این آشپزخانه توسط آنتونی هیلی ، آشپز Aussie (تازه از سه سال “در همسایه” در جزیره لاوکالا) اداره می شود و با حمایت او از تولید کنندگان محلی ، نقش عمده ای در تجدید حیات غذایی فیجی دارد.

هلی شش کشاورز و ماهیگیر ، 180 مرغ و 10 کندوی عسل و همچنین یک باغ ارگانیک به وسعت دو هکتار با یک مزارع وانیل و انواع سبزیجات و میوه های قابل تصور را مدیریت می کند. غذای اصلی او برداشتی مدرن از کوکودا (سالاد ماهی خام) است که از ماهی قزل آلای مرجانی و میوه شور استفاده می کند. گوشت مروارید از Savusavu در فهرست جدید قرار دارد و می توانید با یک دسر سورسوپ ، یک میوه خاردار با نوعی مرکبات ، کار را تمام کنید. کوکومو جشن یک مکان است ، این  هتل های جزیره ای را در اقیانوس آرام جنوبی بر روی نقشه اپیکور قرار می دهد

هتل های جزیره ای جزیره THANDA ، تانزانیا

اقامتگاه تاندا تانزانیا

هتل های جزیره ای تاندا تانزانیا

در 30 کیلومتری سرزمین اصلی تانزانیا ، تاندا یک هتل جزیره ای خالی از سکنه در اقیانوس بود که یک دهه پیش خانواده اولوفسون آن را با اجاره طولانی مدت تحویل گرفتند. آنها اقیانوس هند را جستجو کرده بودند و به دنبال یک زمین بازی جزیره برای فرزندان و نوه های خود بودند ، و همچنین جایی را برای تکمیل اقامتگاه سافاری آفریقای جنوبی خود ، Thanda Safari.

ویلای گسترده و مجهز به انرژی خورشیدی که این خانواده ساخته اند ، به سبک گلخانه ای ، با ایوان های عمیق و بسته بندی شده و پنج اتاق خواب عالی با تهویه مطبوع طراحی شده است که هرکدام دارای یک تختخواب چهار طبقه است.

دو باند ساحلی روباز در هتل های جزیره ای ای ن مجموعه پاتوق های خوبی برای نوجوانان ایجاد می کنند. خانه قایق مملو از تخته SUP ، کایاک ، قایق موز ، تخته بیدار ، تجهیزات اسنورکلینگ است. سفرهای غواصی در نزدیکی جزیره مافیا به راحتی قابل تنظیم است .

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

مربیان بادبادک باز یا یوگا می توانند در صورت درخواست پرواز کنند ، و همچنین یک زمین تنیس با نورافکن وجود دارد. غذاهای دریایی نیز بسیار جذاب است ، همراه با خرچنگ تازه ، میگوی ببر کبابی به بزرگی لانگستین ، سویچای قرمز و ماهی تن در منو. آشپزان سماوی ، میگو و کاری نارگیل و مینی دونات را که در یک شربت تند و با چای چای شیری را آماده می کنند. رسیدن به تندا شامل یک پرواز 30 دقیقه ای از دارالسلام به جزیره مافیا و سپس یک سفر 45 دقیقه ای با قایق است. شما می توانید یک هلی کوپتر اجاره کنید .

آذورا کوئیلاله ، موزامبیک

آذورا کوئیلاله ، موزامبیک

هتل های جزیره ای آذورا کوئیلاله ، موزامبیک

وقتی بانکداران انگلیسی کریستوفر و استلا بتانی تصمیم گرفتند این محل را راه اندازی کنند، پس از یک سال جستجو ، آنها در موزامبیک مستقر شدند. استلا می گوید: “ما می دانستیم که می تواند در برابر مقاصد مهم جزیره جهان رقابت کند.” “همه ما باید تلاش کنیم تا سطح جدیدی از تجملات را به ارمغان بیاوریم.” و آنها این کار را کردند و در سال 2007 Azura Benguerra را با استقبال زیادی روبرو کردند. سه سال بعد ، از آنها خواسته شد که به Quilalea بروند ، یک جزیره 35 هکتاری در مجمع هتل های جزیره ای دور افتاده Quirimbas. این اولین  نشینی جزیره خصوصی بود که در منطقه افتتاح شد.

 

با داشتن 9 ویلا ، چهار ساحل شنی ، درختان بائوباب و صخره های مرجانی ، آنها می دانستند که این یک کشف واقعی است. آنها 2.4 میلیون پوند  سرمایه گذاری کردند. امسال Quilalea تازه از یک مرمت بیرون آمد و با یک آبگرم مروارید بهبود یافته مشرف به اقیانوس و یک فضای غذاخوری جدید با خرچنگ های حرا و دم های خرچنگ در منو ، بهتر از همیشه به نظر می رسد. بنابراین ، هنگام صبحانه یک اسموتی بائوباب را سفارش دهید. سپس به اتاق خود اسنورکل بروید – راه بهتر برای شروع یک روز در آفریقا چیست؟

ایسولا سانتا کریستینا ، ونیز

ایسولا سانتا کریستینا ، ونیز

هتل های جزیره ای ایسولا سانتا کریستینا ، ونیز

ایزولا سانتا کریستینا یکی از تاریخی ترین و زیباترین جزایر تالاب ونیز بود که بخشی از مجمع الجزایر معروف به آمیانا بود و طبق افسانه ها ، از نام مقدس کریستینا که بدنش در سال 1325 به طور مخفیانه از قسطنطنیه منتقل شد ، نامگذاری شد.

هتل های جزیره ای این مجموعه برای سالها متعلق به خانواده سواروفسکی بوده است و یکی از اعضای جوان آن ، رنه دویچ ، یک تاجر اتریشی ، و همسرش ساندرا اخیراً آن را به عنوان یک مخفیگاه خصوصی  دوستدار محیط زیست باز کرده اند. این جزیره با وسعت 30 هکتار باغ های ارگانیک زردآلو ، آلو و انجیر ، مزارع پرورش ماهی و باغ های انگور است.

در ویلای نه خوابه ، پر از مجموعه هنرهای خصوصی این زوج ، کف چوب درختان کاج با دیوارهای سفید و رنگ های گچی به آن حالتی کاملاً هوشمند و تقریباً ساحلی داده است و اتاق های خواب با سقف های بلند لاریش ، فضاهایی آرام هستند. یک شومینه در فضای باز و تراس استخر ، آلاچیق های سایه دار و یک آلتانای پشت بام با چشم انداز دریاچه خصوصی جزیره و تالاب فراتر از آن وجود دارد. از اینجا 10 دقیقه با قایق سواری به کلیسای جامع بیزانس می رسید.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

صاحب ویلا ، CHEVAL BLANC RANDHELI

صاحب ویلا

صاحب ویلا

هتل های جزیره ای هوشمند و شیک غیرقابل توصیف سه سال پیش در مالدیو افتتاح شد. قلب این خانه یک اتاق نشیمن عظیم و پر از نور با سقف های بلند و کاهگل بالی و بادبان طراحی شده توسط معمار Jean Michel Gathy است که نمونه کارهای زیبایی از هتل های Aman و COMO و همچنین هتل های جزیره ای دیگر در نزدیکی آن را دارد. تقسیم کننده های اتاق راهروها با هنرهای معاصر کلاه های جو-جو از کامرون پر زعفران پوشانده شده اند.

همچنین یک ویلا ساحلی یک خوابه با تراس سینما و غذاخوری اختصاصی در این هتل های جزیره ای وجود دارد. استخر 25 متری سنگ سیاه در تضاد بسیار خوبی با ساحل ماسه ای درخشان سفید قرار دارد. این جزیره با 30 نفر پرسنل ، از جمله سرآشپزهای درخشان که از تولید هر چیزی که دوست دارید خوشحال هستند ، یک استاد یوگا  و درمانگران برای آبگرم خصوصی Guerlain ارائه می شود. هتلی که احتمالاً دورترین بوتیک بوچی در جهان است ، تنها با پنج دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد.

 هتل های جزیره ای واتووارا ، فیجی

اقامتگاه جزیره فیجی

هتل های جزیره ای جزیره فیجی

واتووارا  جزیره سرسبز و پر تپه کایبو به 324 هکتار و سه جزیره همسایه آن ، همگی توسط بنیانگذار اوکلی جیمز جانارد در سال 2009 خریداری شد و ویلا اصلی ، دلانا ، بنا به مشخصات وی ساخته شد. اگرچه فقط یک اتاق خواب دارد ، ویلا – ساخته شده از کاهگل ، الوار و سنگ محلی – در مقیاس بزرگ است و دارای یک استخر بی نهایت با حاشیه سنگ با چشم انداز سایر جزایر و یک اتاق درمان آبگرم با سنگ تاریک با یک اتاق گرم است.

تخت ماساژ وان و دوقلو . فضای داخلی دریاهای جنوبی استوایی با مبل های معاصر به رنگ لیمو و مجسمه های سنگی خدایان محلی است. دو ویلای یک خوابه دیگر نیز وجود دارد که مقیاس آنها کوچکتر است اما به طور مشابه ساخته شده اند و هر دو دارای استخر خصوصی هستند. روزها غواصی یا اسنورکلینگ ، ماهیگیری برای وهو ، ماهی تن و مارلین یا رفتن به یکی دیگر از جزایر کوهستانی مشابه در Naiad بادی مالک (که به عنوان قایق تعقیب و گریز در جام آمریکا استفاده می شود) سپری می شود.

یک زمین گلف چهار سوراخ کمی تپه مانند نیز وجود دارد. وعده های غذایی با ظروف حاشیه اقیانوس آرام مانند پاكاپاكا ، یك خوراك آب عمیق كه با یك امولسیون تمر هندی زنجبیل ، كوكودا (فیجیان سویچ) یا ساشیمی بخارپز می شود . همه با میوه ها و سبزیجات ارگانیک پرورش یافته در باغ آشپزخانه و باغ مدیر Lynda Miller سرو می شوند.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

هتل های جزیره ای آریارا ، فیلیپین

اقامتگاه آریارا

هتل های جزیره ای آریارا

در حدود 160 مایلی جنوب غربی مانیل در مجمع الجزایر کالامین ، هتل های جزیره ای آریارا دارای یک ساحل منحنی ، حاشیه نخل است ، دریایی بسیار شفاف که در آبهای کم رنگ فیروزه ای می توانید از پایین به ماسه ای شنی ، این جزیره دارای یک مرکز کمی مرموز ، جنگلی برای پیاده روی و در فاصله دور ، و در عین حال لکه های شن و ماسه و جزایر جنگلی است. دارای مناطق نشیمن و غذاخوری بزرگ کاهگلی ، چهار کلبه ساحلی و دو ویلا (که همگی توسط خورخه یولو ، معمار داغ فیلیپینی طراحی شده اند) می تواند تا 18 نفر را در خود جای دهد. 35 کارمند وجود دارد که مهمانهای نازنین خود را ساپورت می کنند.

ناهار زیر درختان نخل؟ شام زیر ستاره ها؟ اما البته می خواهید یوگا تمرین کنید یا ماساژ بگیرید، همه را می توان ترتیب داد.  مدیر Florian Müller شما را به بهترین مکانهای غواصی می برد تا از رنگارنگ ترین حیوانات دریایی کره زمین دیدن کنید.

تخته های پادری و کایاک ، قایق های تندرو و جت اسکی و همچنین دو قایق مناسب برای پرش در جزیره وجود دارد: مایا(یک قایق بادبانی موتوری سه کابین مجهز به زیبایی) و کارن جوی (یک قایق ماهیگیری چوبی 100 فوت با پ کابین های تهویه مطبوع) فلوریان و کارمندانش پیمایش را انجام می دهند. همه چیز در این هتل های جزیره ای به جز سوخت ، غواصی در این قیمت گنجانده شده است. هزینه اقامت هر شب در هتل های جزیره ای آریارا 310 پوند است.

AMANPULO ، فیلیپین ها

هتل های جزیره ای پالو

هتل های جزیره ای امان پالو

پامالیکان یکی از کوچکترین جزایر کویو در دریای سولو است که در وسیع ترین نقطه خود فقط 500 متر عرض دارد ، جزیره ای گرمسیری  است ، بنابراین سواحل آن با حاشیه سفید  هستند ، بسیاری از سایه های آبی و زمردی آنها عملاً ناگفته نماند که در آن یک صخره مرجانی گسترده احاطه شده است که در آن غواصی پر رونق است. تنها هتل در این جزیره Amanpulo عالی این مجموعه هتل های جزیره ای آمان است که از 40 کازیتا مستقل بر اساس خانه های روستایی سنتی فیلیپین ، برخی در ساحل ، بعضی در بالای کوهها و هر یک باگ مخصوص خود ساخته شده است.

و تنها راه رسیدن به این مجموعه هتل های جزیره ای با هواپیمای شخصی است.  آنها را در 288 کیلومتری جنوب به مقصد پرواز به جزیره هوایی خصوصی جزیره می برد. اگر کسی قصد انتخاب  را داشته باشد ، احتمالاً لازم به ذکر است که هتل در سال 1993 افتتاح شد .از نظر طراحی ، کازیتاها (و به ویژه حمام ها) شروع به نشان دادن سن خود می کنند. اما بهشت ​​همین است.

جزیره زایا نورایی ، ابوظبی

هتل های جزیره ای زایا نورایی ، ابوظبی

هتل های جزیره ای زایا نورایی ، ابوظبی

ابوظبی در حال حاضر بیش از 200 جزیره خود را دارد که به طور طبیعی در خارج از کشور واقع شده اند. برخی فقط ساحل شن و ماسه گسترده هستند. دیگران توسط کمربندهای حرا متراکم احاطه شده اند. کارآفرین اماراتی نادیا زال ، یک مشاور املاک و مستغلات ، فرصتی را پیدا کرد و توجه خود را به نورای معطوف کرد.  و در معماران پاریسی مسئول Nam Hai در ویتنام پیش نویس تهیه کرده است.

در این هتل های جزیره ای بیش از 800 نخل خرما را به طور کامل کاشته شده است. یادآور درخشان ترین ویلاهای پوکت است. این ملک در جزیره دو مایلی در فوریه 2015 درهای خود را باز کرد اما هنوز در حال تکامل و توسعه است. تا سال جدید یک آبگرم کامل و پنج رستوران وجود خواهد داشت که میوه ها و سبزیجات ارگانیک محلی را از بازار محلی تهیه میکند و  ماهی های صید شده و نوشیدنی های بیودینامیک پرورش می دهند.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

براندو ، پلی نزیای فرانسه

هتل های جزیره ای براندو

هتل های جزیره ای براندو

هتل های جزیره ای مرجانی زنده براندو واقع در دورترین منطقه اقیانوس آرام جنوبی  از ده جزیره ماسه سفید تشکیل شده است که یک تالاب پنج مایلی را احاطه کرده اند ، آنقدر خالص که آبی نقره ای آن از فضای خارج دیده می شود.

ورود با هواپیمای شخصی به هتل های جزیره ای براندو شش نفره از تاهیتی ، همانطور که همه مهمانان انجام می دهند ، قلب شما را متوقف می کند: با  باغ های مرجانی صدها فوت به اعماق ورطه کشیده شده و ارکیده های کمیاب استخرهای آب شیرین را احاطه کرده اند.

این مجموعه هتل های جزیره ای در سال 2014 به عنوان یک مخفیگاه بسیار صیقلی ، با دو رستوران آرام ، یک آبگرم بی عیب و نقص و 35 ویلای شیشه ای و چوب آهن از میان یک ساحل در میان درختان انبوه باز شد. مکانی برای خواب و خواندن ، با صدای برخورد اقیانوس آرام در برابر صخره های دور. با فقط 80 مهمان (حداکثر) در هر زمان داده شده ، بقیه آتل دست نخورده باقی می ماند.

برای دیدن ویدیو های بیشتر به کانال آپارات استخرچی مراجعه فرمایید.

گروه مهندسین استخرچی سازنده استخر های لوکس،شیشه ای،بتنی و فایبرگلاس در ایران. 09120215694-02146087232-02146087252 جهت مشاوره با ما در تماس باشید.

به کیفیت این محتوا امتیاز دهید!

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.