هزینه ساخت

 

با خواندن دقیق این متن به هر آنچه در ذهن شماست درباره هزینه ساخت استخر پاسخ داده می شود.

لطفا صبور باشید و تا آخر مطالعه فرمایید.

سعی می کنیم در این مطلب به محاسبه هزینه ساخت استخر بپردازیم. بطوری که قیمت و مطلب عنوان شده بروز باشد. هزینه ساخت استخر به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل:

گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های فایبرگلاس و بتنی در ایران با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت جهت سفارش ساخت خود با ما در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

 

نوع استخر در برآورد هزینه ساخت استخر

عاملی بسیار تعیین کننده در برآورد قیمت اولیه می باشد. این که استخر شما بتنی باشد. یا استخر شما از نوع استخر های پیش ساخته باشد. مثل فلزی ،فایبرگلاس،آستر وینیل باشد. انتخای این موارد میتواند هزینه ساخت استخر را تا دو برابر افزایش دهد.

هزینه ساخت استخر

ساخت استخر فایبرگلاس

استخر های بتنی بالاترین میزان هزینه ساخت استخر را دارند. استخر های بتنی با هزینه هایی شامل گودبرداری، بلوک چینی، لوله کشی ،آرماتور بندی ،قالبندی ،بتن ریزی،کاشی وسرامیک،آبند کردن،مدت زمان ساخت بالاترین هزینه ساخت استخر و مدت زمان را به خودشان اختصاص می دهند.

هزینه و مدت زمان ساخت استخر بتنی

بطوری که برای یک استخر نمونه بتنی به ابعاد 4*6 هزینه ها بصورت زیر می باشد.

پارامتر های ساخت اصولی استخر 6*4 هزینه ساخت استخر انجام کار مربوطه مدت زمان انجام کار مربوطه
گودبرداری ،تسطیح،بلوک چینی 1 هفته
آرماتوربندی،بتن ریزی با عیار 350،لوله کشی 1.5هفته
آبندی بتنی الیاف نانو 3 روز
پمپ تصفیه ،فیلتر تصفیه ،کلرزن،اسکیمر،
کاشی کاری دور محوطه و کاسه استخر 5روز
ساخت موتورخانه 5روز
سیستم گرمایشی استخر پمپ ،دیگ،مشعل 2روز
کابل کشی چراغ های استخر و تابلو برق 1روز
آهنگری و نصب متعلقات در موتورخانه 3روز

مزایای ساخت استخر بتنی

قابل تنظیم
با دوام
بسیار زیبا
قابل تنظیم
مزیت اصلی بتن قابل تنظیم بودن اندازه و شکل است. استخرهای بتنی این امکان را به شما می دهند. که اندازه ، شکل یا هر ویژگی دیگری را که به دنبال آن هستید سفارشی سازی کنید. اگر بخواهید می تواند به شکل ماشین باشد. که بسیار گران است اما به طور بالقوه قابل انجام است. هر چند من آن را توصیه نمی کنم.

ساخت استخر از نوع بتنی انتخاب دیگری برای شما می باشد. با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه می تواند گزینه مفیدی برای شما باشد. البته که مشمول زمان وهزینه های بسیاری می شود. در هر صورت انتخاب با شماست.

گروه مهندسین استخرچی جهت مشاوره و ساخت استخر بتنی در سراسر ایران فعالیت میکند. جهت سفارش ساخت خود با ماتماس بگیرید. 46087232-46087252-0912021594

هزینه استخر فایبرگلاس

پارامتر های ساخت اصولی استخر 6*3 هزینه ساخت استخر بدون سیستم گرمایش مدت زمان انجام کار مربوطه
سفارش و خرید پوسته استخر 43.000.000  در کارخانه
نصب چراغ ،اسکیمر،سرنازل،خروجی ها 48.000.000 درکارخانه
گودبرداری ،تسطیح،بتن مگر،سیمانکاری پر کردن 2 تا 3 روز ماکزیمم
حمل و نقل از کارخانه، جرثقیل ،حمل ضایعات
لوله کشی ،نصب تجهیزات،تابلو برق
پمپ ، منبع تصفیه ،کابل کشی روشنایی 1 روز
موتورخانه بلاک چینی وآبند کردن دیواره و کف
مجموع به تومان 91.000.000

گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های فایبرگلاس و بتنی در ایران با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت جهت سفارش ساخت خود با ما در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

مزایای ساخت از استخر فایبرگلاس

جدیدترین و بروز ترین استخر های فعلی در دنیا نسل جدید و جایگزین استخر های سنتی

 • استخرهای فایبرگلاس دارای سطح صاف هستند.
 • استخرهای فایبرگلاس در یک محیط کنترل شده تولید می شوند.
 • خرید استخر فایبرگلاس می توانند ارزش فروش مجدد خانه شما را افزایش دهند.
 • استخرهای فایبرگلاس در برابر جلبک ها مقاوم هستند.
 •  استخر فایبرگلاس برای نگهداری نیاز به نیروی کار کمتری دارند.
 •  استخر فایبرگلاس هزینه کمتری در طول عمر دارند.
 • استخرهای فایبرگلاس زمان نصب سریع دارند.
 •  استخر فایبرگلاس با سیستم های نمکی سازگار هستند.
 • استخرهای فایبرگلاس جذاب هستند.
 • استخرهای فایبرگلاس را می توان در سطح زمین یا نیمه زمین نصب کرد.
 • استخرهای فایبرگلاس باعث صرفه جویی در هزینه شما می شوند.
 •  استخر فایبرگلاس انعطاف پذیر و محکم.

 

جنس استخر در تاثیر هزینه ساخت استخر

شامل استخر های بتنی ،استخر های فایبرگلاس، استخر های بتنی ،استخر های فلزی،استخر های وینیل می باشد. که هرکدام ویژگی ها و قیمت های خود را دارد. نوع استخر با توجه به نوع کاربری تعیین می شود. البته که هزینه ساخت هم نقش مهمی در انتخاب استخر دارد.

اندازه استخر

هر چقدر استخر بزرگتر باشد و اشکال خاص داشته باشد به همون نسبت هم قیمت تمام شده هزینه ساخت استخر افزایش پیدا می کند. قاعدتا استخر هایی با اندازه های بیشتر هزینه مواد تشکیل دهنده ساخت بیشتری دارند. بدیهیست حجم گودبرداری ،آرماتوربندی،بتن ریزی و… همه به نسبت اندازه بالاتر میرود. این پایان کار نیست. و علاوه بر افزایش هزینه ساخت استخر شما افزایش ظرفیت تجهیزات موتورخانه را هم خواهید داشت. بطوری که برای یک استخر 6*4 – 35 میلیون یک سیستم گرمایش هزینه بر می دارد. همین امر برای یک استخر با ابعاد 4*8 به 45 میلیون هم می رسد. همین هزینه ها رو در سیستم تصفیه قدرت پمپ و سایر هزینه ساخت استخر جانبی بست دهیم میبینیم که هزینه تمام شده استخر بصورت تصاعدی بالا می رود. پس نوع کاربرد و اهداف شما و در عین حال انتخاب بهینه ترین حالت ممکن امری ضروری می باشد.

گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های فایبرگلاس و بتنی در ایران با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت جهت سفارش ساخت خود با ما در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

محل انجام پروژه

شاید افراد مختلف به این مورد زیاد توجه نکنند. اما در واقع با شروع و استارت عملیات گودبرداری مشکلات این مرحله خود را نشان می دهند. از جمله مشکلاتی که در این مرحله وجود دارد شامل سختی خاک و طولانی شده عملیات گودبرداری می باشد. مثلا در پروژه ای که در شهر کیش داشتیم. با یک زمین مرجانی و سخت روبرو شدیم که بعضا هیلتی هم بسختی از پس عملیات کنده کاری برمی آمد. کاری که قرار بود در 3 روز انجام شود به درازای 2 هفته زمان برد از این رو جنس خاک خیلی مهم است.

همچنین در برخی از شهر های ایران نظیر شهر های ساحلی و شهرهایی که هم سطح دریا هستند مشکل آب های زیرزمینی را داریم. تخلیه شده خشک شدن و زهکشی گاهی از 2 تا 4 هفته هم زمان می برد. که این مشکلات باعث بوجود آمدن هزینه های اضافی در ساخت استخر می شود.

 انتخاب برند تجهیزات و تاثیر آن بر هزینه ساخت استخر 

یکی از مهم ترین مباحث موتورخانه برند تجهیزات می باشد.آیا می خواهید یک استر لوکش داشته باشی؟ آیا میخواهید یک استخر اقتصادی داشته باشید. و آیا می خواهید یک استخر با کمترین هزینه ممکن داشته باشید برای پاسخ به این سووالات باید انتظار خود از استخر را بیان بفرمایید. تا مهندسین استخرچی بهترین تصمیم گیری و مشاوره را به شما بدهند. برند های مختلفی در بازار وجود دارد.

برندهایی که به کیفیت بالا و ساخت اختصاصی محصولات استخری مدتهاست اسم و رسم دارند. همانند برند هایوارد آمریکا ،برند iml اسپانیا که جز برند های تاپ و بعضا لوکس حساب می شوند. برند هایی نظیر برن ایمکس استرالیا هم مدت هاست که در تجهیزات استخر فعالیت می کند و محصولات خوب و اقتصادی را روانه بازار کرده است. و اما برند های ارزان تا دلتان بخواهد برند های متفرقه و بی نام و نشان چینی در بازار موجود است. انتخاب با شما و در کنار بودچه که دارید قرار دارد.

گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های فایبرگلاس و بتنی در ایران با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت جهت سفارش ساخت خود با ما در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

هرکدام از این آیتم ها می تواند هزینه ساخت استخر را افزایش دهد.

هزینه ساخت

سیستم گرمایشی استخر

یکی از آپشن های استخر است. استخر بدون سیستم گرمایش هم کار میکند. اما اینکه دمای استخر ،دمای آسایش شما باشد مهم است. برای استخر های چهارفصل امری ضروری و غیر قابل انکار است. خصوصا در شهرهای نظیر تبریز ،همدان،شهرکرد ،مشهد و اصولا شهرهای سردسیر . چون نداشتن سیستم گرمایش باعث عدم امکان استفاده از استخر در فصل زمستان می باشد. البته شهر های گرمسیر مانند بوشهر ،اهواز ،بندر عباس ،ماهشهر ،آبادان و زاهدان و کلیه شهرهای گرمسیری ایران عزیز می توانند از این مورد هم چشم پوشی کنند. باید توجه داشت با حذف سیستم گرمایشی برای یک استخر می توانید تا 20 % در هزینه ساخت استخر خود صرفه جویی کنید.

آپشن های استخر

ساخت استخر دارای آپشن های بسیار زیادی می باشد. برخی از آن ها تا حدودی ضروری و برخی دیگر به زیبایی استخر شما کمک می کند. از جمله بخش هایی که به زیبایی استخر شما کمک می کند می توان از انواع آبنما ها ،جت ها ،نورآرایی ها ،طرحهای خاص کاشی ها و غیره اشاره کرد.

از بخش تجهیزاتی می توان به دستگاه های تزریق ازن و کلر اتومات ،نردبان،سیستم های هوشمتد،هند ریل ها و سایر آپشن های از این دست نام برد. که هرکدام از انها می تواند استخر شما را خاص و با کیفیت کند.

هرکدام از این آیتم ها می تواند هزینه ساخت استخر را افزایش دهد.

گروه مهندسین استخرچی سازنده انواع استخر های فایبرگلاس و بتنی در ایران با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت جهت سفارش ساخت خود با ما در تماس باشید. 46087232-46087252-09120215694

خدمات گارانتی استخر ساخته شده

خدمات گارانتی شاید یکی از مهم ترین بخش های این مطلب باشد. موردی که اکثر کسانی که در ایران زندگی میکنند زیاد به آن توجه نمیکنند. این مورد در باره ساخت استخر های بتنی وبسیار صادق است. چه بسا بعد از صرف هزینه های هنگفت نشتی و کم شده آب استخر اتفاق بیوفتد. و یا بتن دچار ترک شود. و درمورد استخر های فایبرگلاس ترمیم و از بین رفتن قسمت هایی از آن به وسیله ضربات سهمگین که باعث از بین رفتن قسمتی از پوسته بشه. اینجاست که گارنتی و یک شرکت معتبر می تواند به شما در این مشکلات کمک کند.

جهت مشاهده ویدیو های بیشتر به کانال آپارات استخرچی مراجعه فرمایید.

 

نظر خود را با ما در میان بگذارید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیخدماتارتباط با ما